Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Człowiek, któremu na imię Rafał
Autor Wiadomość
CzlowiekRafal 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2014-07-31, 15:17   Człowiek, któremu na imię Rafał

Witam wszystkich.
Jestem Rafał, mam 17 lat i od zawsze jestem samotnikiem. Lubię poznawać nowych ludzi le rzadko udaje się utrzymać z nimi kontakt na dłużej niż miesiąc, po części przez mój trudny charakter. Większość mojego czasu wolnego spędzam na czytaniu książek, graniu na kompie lub na gitarze oraz na słuchaniu muzyki.
Nigdy nie miałem kolegów z którymi udałoby mi się dłużej utrzymać kontakt, z osobami mojej klasy łączą mnie relacje czysto 'biznesowe' - pożyczamy sobie notatki, odpisujemy od siebie zadania domowe itp :) na przerwach zwykle słucham muzyki ale zdarza mi się z kimś pogadać. Chociaż jestem samotnikiem to mam poczucie humoru i duży dystans do swojej osoby, więc czasem udaje mi się kogoś sobą zainteresować :) najbardziej lubię czarny humor i 'dziwną część youtube'a' na której spędzam stanowczo zbyt wiele czasu :)
Jednak wewnątrz jestem kimś innym niż na zewnątrz.
Dopiero kilka miesięcy temu poznałem kogoś kogo mógłbym nazwać prawdziwą przyjaciółką, która znosi moje huśtawki nastrojów i pomagała mi się pozbierać po dwóch nieudanych związkach. Chociaż po tym ostatnim ciągle ciężko mi się pozbierać.
Aktualnie utrzymuję stały kontakt z trzema osobami które akceptują mnie takiego jakim jestem. Ale chyba potrzebuję czegoś innego. Mam nadzieję że na tym forum poznam kogoś kogo polubię, może się zakocham, kto wie :)
A teraz zajmę się liczeniem ile osób pod moim postem napisze tl;dr :D
 
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2014-07-31, 18:25   

Witaj!
Znam taki świat. Czuj się tu jak u siebie.
 
 
     
Bari 
Częsty bywalec



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 515
Wysłany: 2014-08-01, 23:22   

Witaj ;)
 
     
vonGneisenau 
Początkujący



Wiek: 39
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Warschau
Wysłany: 2014-08-02, 08:01   

Czołem :-)
 
 
     
Shy 
Początkujący


Wiek: 31
Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 195
Skąd: opole
Wysłany: 2014-08-02, 10:57   

Hej ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS