Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie sytuacje w życiu wpędzają Was w uczucie samotności?
Autor Wiadomość
śnieżynka 
Milczący


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 97
Skąd: Wawa
Wysłany: 2011-03-13, 21:20   

To gdy widzę dwie zakochane osoby gdziekolwiek idę lub jestem, witające się, idące razem...To gdy jestem wśród znajomych i są tam pary...gdy ktoś opowiada mi o związku w jakim jest, jak czuje się szczęśliwy z tego powodu itp....To gdy nadchodzi weekend lub wolny czas a ja siedzę w czterech ścianach, gdy wracam do domu i czuję taką pustkę, kiedy jest wiosna lato i piękna pogoda a ja nie mam z kim wyjść....gdy gdziekolwiek idę sama również czuję tą pustkę...Gdy po raz kolejny słyszę pytanie czy kogoś mam albo dogadywania odnośnie tego że jestem sama...Wtedy gdy oglądam filmy o miłości, czytam wiersze i cytaty...czy nawet słyszę piosenki...
 
     
Abuss 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 349
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-03-13, 22:59   

Po wypowiedzi sniezynki nie mam nic do dodania... Idealnie opisuje moja "sytuacje".
No, nie liczac tego ze kogos mam..
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2011-03-16, 21:02   

Masa jest takich sytuacji. Ale najtrudniej mi gdy mam pogorszenie choroby i wiem, że jestem z tym sama
 
     
tuco1986pl 
Nowy

Wiek: 38
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 28
Wysłany: 2011-04-28, 18:16   

Wszystkie....
 
 
     
janejones 
Nowy

Wiek: 31
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-25, 10:00   

właśnie dzisiaj wieczorem czeka mnie taka sytuacja - koleżanka robi urodziny, na które zaprosila same dziewczyny,ale każda z nich w ostatnim czasie kogos poznala, i to takiego kogoś o kim jest co opowiadać. a ja cóż... będę musiała nadrabiać miną.

To jest najgorsze, z jednej strony cieszę się na spotkanie, z drugiej - zwykle wiem, zę zawsze wracam po takich spotkaniach przybita, i to jest straaszne, to wtedy dopada mnie poczucie samotności, chociaż powinnam być "nasycona" kontaktami. ale nie w tej sferze ;/

a może znacie jakieś 'triki', ktore mi pomogą to przetrwac??, nie przejmować się, nie dać się sobie przybic??
 
     
Forever_Alone 
Milczący



Wiek: 34
Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-25, 13:20   

janejones napisał/a:
właśnie dzisiaj wieczorem czeka mnie taka sytuacja - koleżanka robi urodziny, na które zaprosila same dziewczyny,ale każda z nich w ostatnim czasie kogos poznala, i to takiego kogoś o kim jest co opowiadać. a ja cóż... będę musiała nadrabiać miną.

To jest najgorsze, z jednej strony cieszę się na spotkanie, z drugiej - zwykle wiem, zę zawsze wracam po takich spotkaniach przybita, i to jest straaszne, to wtedy dopada mnie poczucie samotności, chociaż powinnam być "nasycona" kontaktami. ale nie w tej sferze ;/

a może znacie jakieś 'triki', ktore mi pomogą to przetrwac??, nie przejmować się, nie dać się sobie przybic??


Upij się mocno i walnij zgona, wtedy nie będziesz nic pamiętać z tej imprezy ;-)
 
     
janejones 
Nowy

Wiek: 31
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-25, 14:03   

aż tak nie umiem się upić:)
trzymajcie lepiej za mnie kciuki;]
 
     
Luna 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 153
Skąd: z własnego,małego Kosmosu
Wysłany: 2012-02-25, 16:52   

przyłączam się do śnieżynki :) od siebie dodam brzydką,ponurą pogodę :( jak budzi mnie słonko od razu jest jakoś tak lepiej :wesoly:
 
     
LazyEye 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 136
Wysłany: 2012-02-26, 15:08   

Oglądanie jak wszyscy znajomi układają sobie zycie, a ja nie umiem wsrod nich odnalezc i isc naprzod tylko tkwie w miejscu.
 
 
     
Karolina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-07, 21:12   

To uczucie towarzyszy mi na co dzień, niezależnie od sytuacji czy miejsca w jakim się znajduję. Chociaż nasila się chyba najbardziej kiedy nie mam żadnych planów na weekend i spędzam go sama ze sobą, lub gdy wychodzę gdzieś ze znajomymi i jestem jedynym singlem. Samotność doskwiera mi też, gdy chcę gdzieś wyjść, coś zrobić a nie mam z kim. Wszyscy moim znajomi mają swoich partnerów, a ja nie mogę się narzucać za każdym razem :oczko:
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-07, 21:14   

Karolina, mieszkasz w Wawie chyba :-) zobacz ilu tu jest forumowiczów z którymi możesz się spotkać i nie będziesz już się czuła samotna:-)
 
 
     
Karolina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-07, 21:26   

Pudło :oczko: Mieszkam w Łodzi :oczko: I ja nie napisałam postu pod kątem użalania się nad sobą i narzekania, tylko stwierdzenia faktu. Dzięki za odp. :przytul:
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-07, 21:29   

a no to się pomyliłem i to ostro ale nie jest daleko :-)
 
 
     
joasia_09 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 110
Wysłany: 2012-03-09, 22:05   

Śnieżynka wyjełaś mi odpowiedz z ust ;) Ale muszę przyznać, że poznałam na forum fajnych ludzi i dzieki Wam moja samotnośc nie jest juz taka dokuczliwa ;D
 
     
Hiori 
Nowy


Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-03-09, 22:22   

Hm najbardziej samotność dopada mnie w momencie gdy widzę dwójkę zakochanych... w parku, na rynku itp. I mówię o parach które przynajmniej wyglądają na zakochane, nie o kłócącej się dwójce dużych dzieci :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS