Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakopane w sierpniu
Autor Wiadomość
Sende 
Nowy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 36
Wysłany: 2015-06-27, 23:43   Zakopane w sierpniu

Witam

Na początku sierpnia wybieram się w Polskie Góry tak jak co roku ale już drugi rok z rzędu
jadę sam, nikt ze znajomych nie ma takich planów a ja kocham góry i nie ma takiego lata żebym gdzieś się nie wybrał.
W ubiegłym roku byłem w Bieszczadach, super pogoda, pięknie wszystko, widoki itp.
lecz nie był to " najlepszy" pobyt ponieważ wędrowałem tam samotnie, (dobrze że chociaż
tam mają taką tradycje że każdy turysta przechodząc obok odezwie się do Ciebie)

W tym roku mam nadzieję na lepszy urlop, poszukuję nawet towarzystwa do górskich wędrówek na odpowiednich portalach turystycznych.

Jeżeli Ktoś z samotnych z Was ma podobne plany wakacyjne to może spotkamy się w realu
np. w Zakopanem?? a może jakaś wycieczka w Tatry? ;-)
Ja jestem w Zakopanem w dniach 5-14 - 08
Jezeli Ktoś zainteresowany to proszę nie wstydzić się ale pisać ;-)
Ostatnio zmieniony przez Sende 2015-06-27, 23:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
petro29 
Aktywny



Wiek: 38
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 372
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2015-06-30, 22:10   

oooo bardzo ciekawa i do rzeczy popozycja nie jestem sexy blad tylko starym facetem,ale wybieram sie i wybieram w nasze gory i wybrac sie nie moge:)no i terminy mi nie odpowiadają bo plany zawodowe mi nie pasuja zeby w sierpniu gdzies jechac :(ale moze kiedys kiedys uda sie dogadc i ja bym byl na tak:)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS