Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie! ;)
Autor Wiadomość
Damian K 
Nowy

Wiek: 30
Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2017-08-02, 11:02   Witajcie! ;)

Cześć, nazywam się Damian, mam 24 lata.

Napiszę szczerze :) Nigdy nie pisałem na żadnym forum, bo nie lubiłem takiego modelu komunikacji, więc nie wiem za bardzo co mam napisać. Podejrzałem co/jak napisały inne osoby, dlatego postaram się coś napisać.

Od miesiąca chodzę na psychoterapię. Nigdy nie miałem wielu znajomych, ze względu na swoją przeszłość. Okazało się, że nie lubię ludzi, dlatego ciężko jest mi rozmawiać z ludźmi, bo uważam, że nie mamy o czym rozmawiać, również ograniczając na biednych/bogatych, atrakcyjnych/brzydkich, lepszych/gorszych.

Psychoterapeutka zaproponowała bym zaczął udzielać sie na forum. Trafiłem tutaj. Jak to będzie wyglądać, zobaczę :)

Jestem ekstrawertykiem, lubię poznawać nowe miejsca, przemawiać publicznie (a jednak boję sie poznawać pojedyncze osoby, nie wiem o czym z nimi rozmawiać) czasami grywam na imprezach muzykę gatunku Hardstyle/Hardcore. Lubię poznawać siebie, swoje myślenie, wprowadzać zmiany. Ostatnimi czasy poznaję siebie ze strony słabości, ograniczeń, przekonań.

Nie toleruję zdrady, niedotrzymywania obietnic.

Śmiało możecie pisać priv.

Jeszcze raz: WiTaJcIe! :)
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2017-08-02, 12:21   

Cześć 🙋 witaj w naszym gronie :-)
 
     
Serious 
Aktywny


Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 277
Wysłany: 2017-08-02, 19:33   

Cześć Damian! ; )

Mam nadzieję, że porada psychoterapeutki okaże się całkiem trafna. Fora to całkiem przyjemne miejsca. ; )
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2017-08-02, 20:41   

Cześć
 
     
kama 
Nowy

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lip 2017
Posty: 43
Skąd: o. Szczecina
Wysłany: 2017-08-03, 22:17   

Cześć:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS