Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
Carmenera 
Nowy

Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-01, 19:04   Powitanie

Cześć, poprzyglądam się trochę, poczytam. Wszystkiego dobrego dla Was.
 
     
Shy 
Początkujący


Wiek: 31
Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 195
Skąd: opole
Wysłany: 2014-07-01, 19:06   

Witaj Carmenera na forum :)
Myślę, że też coś więcej napiszesz; dzięki ;-)
 
     
Carmenera 
Nowy

Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-01, 19:13   

Tak, jasne. Poproszę jednak o chwilę cierpliwości. To moja pierwsza przygoda z jakimkolwiek forum i potrzebuję się odnaleźć w tym nowym środowisku. Z natury nie skaczę na główkę:)
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-04, 20:27   

Witaj Carmenera, na forum. ;-)
 
     
Carmenera 
Nowy

Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-04, 22:05   

Dobry wieczór Kochani, ostatnio nie przedstawiłam się. Jestem tutaj, bo pewnie ja Wy, czuję się samotna i samotność ta doskwiera mi bardzo pomimo moich założeń i wyobrażeń na temat tego, jak będzie wyglądało moje życie. Rozwiodłam się. Krok ten kosztował mnie chyba znacznie więcej niż początkowo mi się zdawało. Kosztował mnie połowę mnie. Odrąbałam połowę siebie. Sporo jest tutaj osób bardzo młodych, więc nie wiem, czy mnie zrozumiecie. Ale pozostawienie poza sobą kilkunastu lat życia z mężczyzną, z którym ma się dzieci jest bardzo, bardzo trudne. Ale zrobiłam to, ponieważ postanowiłam dochować wierności sobie. Moim wartościom. Ceną jest poczucie winy, które towarzyszy mi każdego dnia oraz pytania, czy nie powinnam jednak jeszcze bardziej zagryźć warg. Czy krwawiące wargi są lepsze od poczucia tej samotności, którą mam teraz? Czy to minie? Ile trwa ten czas, który leczy rany?
Życzę Wam Kochani spokojnego wieczoru.
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-07-13, 16:32   

Powinno być więcej takich kobiet! Odważnych, mających szacunek do siebie, nie bojących się o to co pomyśli rodzina i sąsiadka... pamiętaj "lepiej być samemu, niż z byle kim". Zastanów się, czy z nim nie byłaś samotna? Był fizycznie, ale czy coś więcej?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS