Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej Wam! :>
Autor Wiadomość
StaryGrom 
Nowy


Wiek: 30
Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 42
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-05-11, 18:58   Hej Wam! :>

Ahoj!
Karol jestem, rocznik 1993, 20-latek w tejże chwili. Mieszkam sobie w Gdańsku, ale nie jest to moje rodzinne miasto i w zasadzie wciąż się tutaj aklimatyzuję.
Zarejestrowałem się z takiegoż otóż powodu, mianowicie - uwielbiam poznawać nowych, interesujących ludzi. A z autopsji jakoś wiem, iż najciekawsze są zazwyczaj osoby dość skryte i takie, które nie do końca odnajdują się w "płynięciu z tłumem". Sam jestem raczej introwertykiem, który raczej nieswojo czuje się w większych grupkach, ale z samym, powiedzmy, zasobem znajomych - problemów nie mam.
Problem leży w tym, iż ostatnimi czasy masa ważnych-rzeczy-do-załatwienia wręcz mnie przytłacza, i mój krąg komunikacyjny zamknął się w środowisku znajomych ze studiów, paru kumpli z Caritasu i paru weteranów z rodzimych stron. Mam zwyczajnie ochotę poszerzyć troszeczkę swoje horyzonty poznając nowych, interesujących ludzi. A myślę, że to miejsce będzie do tego idealne.

Może parę faktów o mnie - interesuję się nauką i kulturą, dość szeroko pojętymi. Moją największą pasją i życiową panią jest archeologia, której jestem zresztą pokornym akoli... pfu, studentem :>. Najwięcej uwagi poświęcam zagadnieniom dotyczącym epoki kamienia. Drugą główną pasją jest muzyka - obrazowo ujmując wciągam albumy nosem, zawsze mi mało nowych wrażeń dla uszu, gram na kilku instrumentach, obecnie realizuję się jako basista w zespole rockowym, gdzie spokojnie sobie koncertuję, ale mam spore ambicje zebrać konkretny skład i stworzyć grupę na pograniczu neofolku, folk rocka, post-punku i post-rocka. Sporo czytam, z beletrystyki to będzie głównie Kafka, Cortazar, Conrad, Dostojewski, czy Camus. Z filmów różniaście, znajdzie się miejsce tak dla Tarantino, jak i Bergmana, jak i Svankmajera. Lubię spacerować, generalnie ze mnie jest raczej niespokojny duch, który kocha poznawać nowe miejsca i przeżywać nowe doświadczenia, co nie znaczy jednak, iż siedząc w domu jestem w stanie oprzeć się cudownemu, świętemu spokojowi :>.

Chciałbym tutaj z Wami trochę popisać, podzielić się myślami i refleksjami, a jeśli ktoś z Trójmiasta poczuje się kiedyś samotnie, czy coś - zawsze jestem w stanie przygarnąć do na film, czy zaprosić do pubu w wolnym czasie, którego co prawda nie mam za wiele, ale jednak czasami się znajdzie.

Ajć, rozpisałem się trochę. W każdym razie - pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie sporo okazji do pogadanek :>.
 
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2014-05-11, 19:04   

Powiało optymizmem. Witaj :).
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-14, 22:26   

Witaj StaryGrom, na forum ;-)
StaryGrom napisał/a:
W każdym razie - pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie sporo okazji do pogadanek :>.

Też mam taką nadzieję, że trochę "pogadamy" na forum. Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS