Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam i mówię bezsenności dzień dobry
Autor Wiadomość
claude0
Nowy

Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-02-26, 21:55   Witam i mówię bezsenności dzień dobry

"bezsenne noce

To wszystko to ja. Upadam, a ze mną upada mój misterny plan. Rezygnuję z haseł jakie zdążyłam sobie przyswoić. Po raz pierwszy uwierzyłam w pechowy wymiar słów. Zapomniałam, że istnieję, że muszę wyrażać swoje potrzeby, że jestem, że czuwam, że mogę wszystko. Uświadomiłam sobie dość dobitnie, że nie mogę nic, że nie wpływam na siebie, świat. Nie wpływam na nic, w każdym wymiarze.
Nie wszyscy jesteśmy stworzeni w jednym celu. To, że zaczynamy od zera nie znaczy, że wszyscy musimy umrzeć z wyrobioną normą. Ponad stan, ponad umysły. Próbuję wzbić się ponad siebie, spojrzeć na siebie trzeźwo, bez uczuć. Nie umiem. Założono blokadę na myśli. Analiza świata do niczego nie prowadzi. Świat jest prostszy niż nam się wydaje. Przynajmniej tak mi się wydaje. Źle wybieram, zbyt dużo myślę, niewłaściwie analizuję, moje wnioski do niczego nie prowadzą.
Nie wymagam wiele. Proszę tylko, aby życie udowodniło mi boleśnie, jeśli zajdzie taka potrzeba, że moim przeznaczeniem jest inne życie, życie którego nie chcę. Nie wierzę w życie które sobie wymarzyłam. Jeśli istnieją bezsenne noce, niech nigdy nie przychodzą. Przynajmniej nie teraz, nie zaraz, nigdy" A ode mnie- niestety przyszły.:-(
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-02-27, 17:03   

claude0, witaj! Może zamiast analizować świat, analizuj siebie, spójrz na siebie z boku i wejrzyj do środka. Wbrew pozorom trudniej zrozumieć siebie niż świat :)
Zapraszam do innych tematów :)
 
 
     
Forever_Alone 
Milczący



Wiek: 34
Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-29, 09:55   

Nie tylko Ty nie możesz spać po nocach :-)
Ostatnio zmieniony przez Forever_Alone 2012-02-29, 09:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Luna 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 153
Skąd: z własnego,małego Kosmosu
Wysłany: 2012-02-29, 16:06   

Po co spać w nocy jak jest taka fajna xD ja osobiście wolę robić wszystko w nocy : najlepsze rozmowy odbywają się w nocy, lubię sprzątać w nocy ,bo nikt nie przeszkadza, spacerować w nocy po cichych ulicach, ogólnie rzecz biorąc dzień jest taki pospolity ,pełno ludzi itp noc jest taka intymna i samotna w przyjemnym sensie :-)
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-02-29, 21:30   

Luna, o tak widze że nie tylko ja tak uważam.Ja wolę noc bo się jakoś lepiej klei rozmowa czasem z koleżanką potrawimy na dworze rozmawiać do 3 w nocy chodź wiemy ze rano musimy wstać :-D
 
 
     
LazyEye 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 136
Wysłany: 2012-03-01, 20:13   

Noc to dobra pora. Przeraza mnie mysl, ze kiedys bedzie trzeba skonczyc studia i wstawac rano do pracy. Moze uda mi sie prace w uczonym zawodzie dostac i to sie tego wstawania uniknie :<
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-05, 14:10   

claude0, witaj na forum ;-)
 
     
cassiopea 
Nowy


Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-03-06, 17:20   

claude0 hej - podoba mi się twój sposób pisania :) bo jest podobny do tego który kiedys i ja miałam - w bezsenne noce, które kocham ponad wszystko :) a teraz pracuję, wstaje o świcie i żyję wbrew własnemu zegarowi biologicznemu :) heh
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2012-03-22, 19:59   

Hej, witaj i zaglądaj do nas często :aniolek:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS