Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Troszkę na mój temat
Autor Wiadomość
SamotnyRomantyk 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 2012-03-30, 02:44   Troszkę na mój temat

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum, znalazłem to forum na Googlach i nie ukrywam, że mam nadzieje, że może poznam tutaj kogoś miłego, może to troszkę naiwne z mojej strony, ale warto próbować, liczę też, że miło spędzę czas na dyskusjach z inteligentnymi ludźmi :)

Mam 24 lata (skończyłem wczoraj) i mieszkam we Wrocławiu, jestem po studiach i pracuje jako programista. Jestem niepoprawnym optymistą i mam duszę romantyka (chociaż to tylko takie powiedzenie, bo nie wierze w duszę), mam wiele zainteresowań, m.in. od zawsze fascynowała mnie psychologia i kognitywistyka i pośrednio też filozofia, czyli prawie wszystko co związane z człowiekiem i jego świadomością. Po za tym, mam ścisły umysł i bardzo mnie fascynują programowanie i elektronika (ponieważ wymagają kreatywności i abstrakcyjnego, nietuzinkowego myślenia), lubię też patrzeć w gwiazdy, astronomia jest jedną z rzeczy które mnie fascynują, ponieważ pozwalają nabrać dystansu i spojrzeć na nasze życie z innej perspektywy.

Poza tym, lubię długie spacery, wzruszające filmy, przytulać się, gotować, pływać, kocham czytać, uważam, że moim powołaniem jest pomagać innym, uważam, że życie to najcenniejszy skarb jaki człowiek może otrzymać a miłość (w rożnych aspektach tego życia) nadaje sens naszemu istnieniu.
Mam złożony charakter, ciężko mnie rozgryźć, bywam też wredny i mam poczucie humoru oraz królewską dumę. Jestem też liberalny, cierpliwy, spontaniczny i mam na imię Marek.

Witam wszystkich i uspokajam, że to jedyny wątek w którym piszę tyle o sobie :)
 
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-30, 03:05   

witam cie:) milo zobaczyc taki optymizm:))
 
     
dziunia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-30, 08:26   

wow..tyle zainteresowań w jednym człowieku:) świetnie, Wszystkiego co najlepsze z okazji wczorajszych urodzin! Witam na forum
 
     
SamotnyRomantyk 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-30, 12:43   

KiciKiciKici, chętnie się nim podzielę, a nawet zarażę :aniolek:

dziunia, jak by się zastanowić, to wcale nie tak dużo, no chyba że w porównaniu do osób, które interesują się tylko "sportem i muzyką" :jezyk2: aaaa, własnie odnośnie muzyki, mój ulubiony zespół to "Within temptation" :ugeek:
 
 
     
KiciKiciKici 
Aktywny



Dołączyła: 22 Paź 2011
Posty: 320
Skąd: New York
Ostrzeżeń:
 2/4/4
Wysłany: 2012-03-30, 14:33   

Samotnyromantyk dzieki ale mam go w nadmiarze:))) mam zapasy :PP
 
     
Karuta 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 274
Wysłany: 2012-03-30, 19:38   

Witam :) wszystkiego najlepszego!

Również uwielbiam patrzeć w gwiazdy :) jak również posiadam królewską dumę xd

Cytat:
Witam wszystkich i uspokajam, że to jedyny wątek w którym piszę tyle o sobie :)

Możesz pisać więcej ;)
 
     
SamotnyRomantyk 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-30, 20:31   

Karuta, możesz pytać, jeśli coś Cię interesuje :)
 
 
     
Luna 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 153
Skąd: z własnego,małego Kosmosu
Wysłany: 2012-03-30, 20:57   

Witaj! :)
Wiem, że to dziwne, ale najbardziej z twojej wypowiedzi zapamiętałam, to że lubisz się przytulać :D Może dlatego, że ja nie potrafię.. taka prosta czynność, a mi sprawia cholerny problem :| ale mniejsza ze mną, wydajesz się być ciekawym, fajnym człowiekiem :wesoly: ,zastanawiam się więc, co Cię skłoniło do wyszukania w Googlach czegoś o tematyce samotności ?
 
     
SamotnyRomantyk 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-30, 21:09   

Luna. Jeśli wybrałaś sobie ten nick, referując do księżyca który jest taki samotny i pusty, mimo że jest tak blisko ziemi bogatej w życie, to można powiedzieć, że trafiliśmy tutaj tymi samymi drogami i z tego samego powodu.
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-03-30, 21:32   

SamotnyRomantyk, Witaj
 
 
     
SamotnyRomantyk 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-30, 21:33   

mihi17maj, cześć :)
 
 
     
Pawes 
Milczący


Wiek: 38
Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 63
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2012-03-31, 13:19   

Cześć.
 
     
Kasienka 
Aktywny



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 208
Skąd: Cz-wa
Wysłany: 2012-03-31, 13:36   

Cześć :usmiech:
 
 
     
śnieżynka 
Milczący


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 97
Skąd: Wawa
Wysłany: 2012-03-31, 13:39   

SamotnyRomantyk napisał/a:
Mam 24 lata (skończyłem wczoraj) i mieszkam we Wrocławiu, jestem po studiach i pracuje jako programista. Jestem niepoprawnym optymistą i mam duszę romantyka (chociaż to tylko takie powiedzenie, bo nie wierze w duszę), mam wiele zainteresowań, m.in. od zawsze fascynowała mnie psychologia i kognitywistyka i pośrednio też filozofia, czyli prawie wszystko co związane z człowiekiem i jego świadomością. Po za tym, mam ścisły umysł i bardzo mnie fascynują programowanie i elektronika (ponieważ wymagają kreatywności i abstrakcyjnego, nietuzinkowego myślenia), lubię też patrzeć w gwiazdy, astronomia jest jedną z rzeczy które mnie fascynują, ponieważ pozwalają nabrać dystansu i spojrzeć na nasze życie z innej perspektywy.

Poza tym, lubię długie spacery, wzruszające filmy, przytulać się, gotować, pływać, kocham czytać, uważam, że moim powołaniem jest pomagać innym, uważam, że życie to najcenniejszy skarb jaki człowiek może otrzymać a miłość (w rożnych aspektach tego życia) nadaje sens naszemu istnieniu.
Mam złożony charakter, ciężko mnie rozgryźć, bywam też wredny i mam poczucie humoru oraz królewską dumę. Jestem też liberalny, cierpliwy, spontaniczny i mam na imię Marek.


Wszystko to o czym piszesz odnośnie swoich zainteresowań jest bardzo ciekawe :-) , Życzę Ci abyś znalazł ludzi z którymi mógłbyś to wszystko dzielić...Ważne że szukasz głębszego sensu w swoim życiu, doceniasz jego wartość, powołanie, to piękne, myślę że każdy powinien tego szukać...

P.S ( to już taka moja osobista dygresja odnośnie kilku postów i opisów w przywitaniach)Trudno uwierzyć, że tacy fajni ludzie jak na tym forum o tak ciekawych zainteresowaniach, talentach, osobowościach pozostają samotne...Dzisiejszy świat jest pusty, widzi się tylko to co na zewnątrz, powierzchownie ocenia ludzi...Szkoda, że tak jest, trzeba z tym walczyć

Pozdrawiam Witaj na forum... :-) :!:
Ostatnio zmieniony przez śnieżynka 2012-03-31, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
samotna 
Nowy

Dołączyła: 08 Kwi 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-04-09, 11:13   

Bogate wnętrze, ciekawa osobowość Marku, rzadko spotykane cechy w dzisiejszych czasach. Dużo młodych ludzi przestało reprezentować sobą wartości, które wydawałoby się, ze powinny być ważne w życiu każdego człowieka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS