Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania Wenus.
Autor Wiadomość
NoMen 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 11
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-04-22, 00:57   Poszukiwania Wenus.

Zaryzykowałem, bo jak to mój przyjaciel mawia ''Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana''. Picie szampana nie jest jednak moim celem... przynajmniej nie jest celem głównym :) Może niektórzy będą się śmiać. Śmiech to zdrowie w chorych czasach.

A więc Pan Antyczłowiek z rocznika 96' wyróżniający się, indywidualista, pisarczyk, muzykant, wieczny wędrowiec, długowłosy, inspirujący się kulturą i muzyką dekady lat 90'. Nie będę pisał, że kocham wszystkich ludzi, zwierzęta i wszystko widzę w jasnych barwach, bo tak nie jest. Mam wiele wad lecz tyle samo zalet. Przede wszystkim szukam swojego miejsca w świecie i mam dosyć tego stanu stagnacji i przygnębienia, w którym trwam od prawie dwóch lat. Chcę aby wszystko ruszyło w dobrą stronę. Ale co ja mogę sam? :)

Nie mam żadnych preferancji, ideałów, bo zawsze moje ''ideałowanie'' kończyło się totalną porażką. Marzę tylko (lub aż) o najlepszej nieprzyjaciółce, z którą zarazem można porozmawiać o sztuce, rzeczach odległych i nieznanych, ale również o przysłowiowej ''pogodzie''. Z którą można zwyczajnie po ludzku spotkać się, zjeść kolację, wyjść na spacer, poszaleć... ot takie zwyczajne ludzie życie. Mieszkam na codzień w okolicach miasta królów, smoków wawalekich i smogów kominowych (Kraków) ale jeśli mieszkasz trochę dalej, a jakimś czarodziejskim sposobem mnie ujmiesz, to popłynę dla Ciebie promem do Szwecji.

To by było póki co tyle. Jakże opisać siebie w jednym ogłoszeniu? O wszystkim powiem Ci (jeśli chcesz) na osobności. Czekam na ślad, znak, wiadomość gołębiem pocztowym, chociaż lepiej będzie na ''priv'' lub GG: 47203819. Czekam, pozdrawiam, ściskam i dziękuję.
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-05-08, 22:15   Re: Poszukiwania Wenus.

NoMen napisał/a:
. Ale co ja mogę sam? :)


Wszystko. :usmiech:
 
     
NoMen 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 11
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-05-14, 23:14   

Marcy, Nic... Daj żyć. Nie przekonuj, że mogę być samowystarczalny, bo nie mogę. Nie znasz mnie, nie wiesz, co przeżyłem, czego potrzebuję, więc nie mów, że w samotności mogę żyć. W samotności mnie nie ma. Chociaż Ty wiesz lepiej czy jestem, czy nie... :lol:
Ostatnio zmieniony przez NoMen 2016-05-14, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-05-14, 23:47   

NoMen napisał/a:
Marcy, Nic... Daj żyć. Nie przekonuj, że mogę być samowystarczalny, bo nie mogę. Nie znasz mnie, nie wiesz, co przeżyłem, czego potrzebuję, więc nie mów, że w samotności mogę żyć. W samotności mnie nie ma. Chociaż Ty wiesz lepiej czy jestem, czy nie... :lol:


Chodzi mi o to, że nie powinieneś uzależniać swoich działań od tego, czy będziesz kogoś miał.

Możesz wszystko, bo masz taką moc jako pełnowartościowy Człowiek. :)
 
     
NoMen 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 11
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-05-15, 16:11   

Marcy, O tym to już ja zadecyduję Pani Mądra.
 
 
     
MorrisEm 
Aktywny


Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 296
Skąd: Podbieskidzie
Wysłany: 2016-05-15, 21:58   

NoMen napisał/a:
Marcy, O tym to już ja zadecyduję Pani Mądra.

Nie czaję Stary czemu ją obrażasz? Przecież nie chciała Cię urazić, to po kiego te ironiczne wyzwiska?
Dziewczyna jest życzliwa wobec Ciebie, Stara się Ci pomóc, a Ty na nią naskakujesz. Przeproś ładnie koleżankę.
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-05-16, 12:28   

NoMen napisał/a:
Marcy, O tym to już ja zadecyduję Pani Mądra.


Proszę uprzejmie Panie Najmądrzejszy.

Tylko nie wiem, po co szukasz kontaktu z ludźmi, skoro kilka zdań doprowadza Cię do takiej irytacji. Na nastoletni bunt już chyba za późno, nie? To jest forum i aktywność na tego typu portalu polega na tym, że się rozmawia i odpowiada na czyjeś wpisy, może nie wiesz, więc Starsza Pani Cię grzecznie uświadomi.

Żegnam i nie pozdrawiam. :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Marcy 2016-05-16, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS