Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień dobry wieczór :)
Autor Wiadomość
RoadToValhalla 
Nowy

Wiek: 26
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 38
Wysłany: 2015-08-18, 21:39   Dzień dobry wieczór :)

Witam wszystkich bardzo zimniutko w ten upalny wieczór :soczek: !

Forum przeglądam od dłuższego czasu, ale tak wyszło, że dopiero dziś postanowiłam dołączyć do waszego grona :)
Jestem z Krakowa, mam 18 lat i staram się jeszcze uczyć :) Większość czasu spędzam na dopasowaniu do siebie środowiska, szukając idealnej pozycji na czytanie książki lub słuchanie muzyki w łóżku :) Tak więc jestem dość nudnym homo sapiens, który radość i jakąkolwiek rozrywkę czerpie ze swojego niewielkiego grona zainteresowań :aniolek:
Te zainteresowania są także głównym, jeśli nie jedynym fundamentem na którym zbudowałam swoje wszelkie relacje z innymi :)

O swoją samotność obwiniam moje pogardliwe podejście do wszelkich niewinnych istot :) Zbyt długo czułam się jako piąte lub kolejne z kolei koło u wozu, przy próbie nawiązania jakiejkolwiek rozmowy :) Co by nie było, nie jestem jakimś zamkniętym w sobie typem aspołecznika, wręcz przeciwnie partnerów do rozmowy mam wielu, ale powierzchowność tych dialogów nawet dla mnie jest przerażająca. Nawet jeśli dzień uda się jakoś przeboleć na ploteczkach o tym jak to komuś źle, to wieczór, kiedy z głową pewną kłębiących się rozważań i powietrzem przepełnionym uczuciem że nikogo one nie obchodzą próbuję zasnąć jest już gorszy do wytrzymania, zwłaszcza kiedy świetnie dogadują się z bezsennością :witch:

Mam nadzieję że was nie zanudziłam i że komuś na coś się przydam! :)
 
     
Loneli 
Nowy

Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 36
Wysłany: 2015-08-18, 21:47   

Witaj na forum nudny homo sapiensie :) ! Chociaż muszę przyznać że nie zanudziłaś mnie ;) a i mamy wspólną znajomą - bezsenność. i potem funkcjonuj tu człowieku w dzień :P
 
     
RoadToValhalla 
Nowy

Wiek: 26
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 38
Wysłany: 2015-08-18, 21:51   

byle do kawy! :)
 
     
Loneli 
Nowy

Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 36
Wysłany: 2015-08-18, 21:55   

dokładnie :P !! . a co do pogardliwego podejścia to jak się ono objawia: bywasz nie miła, nic Cię nie obchodzi czy co ? ? ?
 
     
RoadToValhalla 
Nowy

Wiek: 26
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 38
Wysłany: 2015-08-18, 21:59   

Zupełnie nic z tego :) Po prostu pogardliwością jest dla mnie ogromny dystans :) Bawią mnie sytuacje kiedy ktoś nazywa mnie swoją 'psiapsiółką' po czym odzywa się po miesiącu czy dwóch. Oczywiście pisząc. Odpisuję bo odpisuję. Z uśmiechem śmiechem pod nosem :D
 
     
Loneli 
Nowy

Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 36
Wysłany: 2015-08-18, 22:13   

noo trochę zdrowego dystansu nie zaszkodzi :jezyk2: . a takich ludzi pełno co poradzisz . :P
 
     
RoadToValhalla 
Nowy

Wiek: 26
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 38
Wysłany: 2015-08-18, 22:21   

coś za pełno :D
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-08-18, 23:30   

Cześć witaj w naszym gronie :)
 
     
Shrt 
Milczący


Wiek: 30
Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 94
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2015-08-22, 15:50   

Mnie też nieco drażni ogólnikowość i powierzchowność rozmów z innym, dlatego moje grono znajomych jest dość niewielkie. Co do pogardliwego podejścia wobec innych to hmmm... Temat na dłuższą dyskusję :D Tak czy inaczej, witaj :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS