Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć
Autor Wiadomość
jędza 
Nowy

Wiek: 99
Dołączyła: 13 Lis 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-05, 20:13   Cześć

Bonjour a tous.

Jestem tu już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz przyszło natchnienie i chęć, żeby coś o sobie powiedzieć i się przywitać.

Co tutaj robię? Sama nie wiem... Tym bardziej po wszystkich różnych historiach związanych ze znajomościami z sieci sama sobie dziwię się, że tu jestem.

Mam pasję. Mam pracę. Studiuję. Czasami wychodzę na piwo. Mam przyjaciółkę. Milion historii miłosnych za sobą i żadnej aktualnie.

Nie mam na co narzekać, moje życie jest całkiem fajne. Ale... Gorzej zaczyna się robi w momencie, gdy mam za dużo czasu. Gdy przez cały tydzień czas ucieka mi przez palce a w weekend nagle wszystko staje w miejscu a ja nie mam co ze sobą zrobić.



Wiecie kiedy jest najgorzej? Gdy jestem gdzieś, w jakimś zajebistym miejscu, gdy wyjeżdżam i przeżywam coś niesamowitego, widzę coś cudownego i nie mam z kim się tym podzielić. Zdaję sobie sprawę z jednej rzeczy: jestem tu, widzę to i jest zajebiście - ale co z tego? To nie sprawia takiej samej radości, jak wtedy gdy masz obok siebie KOGOŚ, kto przeżywa to razem z Tobą. Radość wtedy jest podwójna.

Kto wie, może zawitam tu na jakiś czas?

Witajcie ;-)
 
     
petro29 
Aktywny



Wiek: 38
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 372
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2015-06-05, 20:27   

witaj jedza,lepiej pozno sie przywitac niz w wcale hehe
 
 
     
Tirnael 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 49
Wysłany: 2015-06-05, 22:54   

Witaj na forum,

Chyba wiele osób nie wie co tutaj robi, sam też zajrzałem nie wiedząc czego się spodziewać.
Lekarstwa na samotność nie znalazłem ale można "wzbogacić" swoje myśli przemyśleniami i doznaniami innych ludzi, to mi chyba najbardziej pomaga

A sytuację mam poniekąd podobną do Twojej, dobrze mi się żyje ale nie mam się z kim dzielić szczęściem no i właśnie staram się mieć zawsze jakieś zajęcie żeby nie dopadały mnie myśli o samotności... zazwyczaj działa

Powodzenia i mam nadzieję, że zostaniesz, to forum zdecydowanie potrzebuje ludzi
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-06-06, 07:18   

Cześć :) Witaj wśród samotnych z podobnymi problemami :)
 
     
Irys 
Początkujący


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Cze 2015
Posty: 150
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2015-06-09, 07:29   

Witaj. : )
 
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2015-06-09, 11:27   Re: Cześć

jędza napisał/a:
Bonjour a tous.

Jestem tu już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz przyszło natchnienie i chęć, żeby coś o sobie powiedzieć i się przywitać.

Co tutaj robię? Sama nie wiem... Tym bardziej po wszystkich różnych historiach związanych ze znajomościami z sieci sama sobie dziwię się, że tu jestem.

Mam pasję. Mam pracę. Studiuję. Czasami wychodzę na piwo. Mam przyjaciółkę. Milion historii miłosnych za sobą i żadnej aktualnie.

Nie mam na co narzekać, moje życie jest całkiem fajne. Ale... Gorzej zaczyna się robi w momencie, gdy mam za dużo czasu. Gdy przez cały tydzień czas ucieka mi przez palce a w weekend nagle wszystko staje w miejscu a ja nie mam co ze sobą zrobić.



Wiecie kiedy jest najgorzej? Gdy jestem gdzieś, w jakimś zajebistym miejscu, gdy wyjeżdżam i przeżywam coś niesamowitego, widzę coś cudownego i nie mam z kim się tym podzielić. Zdaję sobie sprawę z jednej rzeczy: jestem tu, widzę to i jest zajebiście - ale co z tego? To nie sprawia takiej samej radości, jak wtedy gdy masz obok siebie KOGOŚ, kto przeżywa to razem z Tobą. Radość wtedy jest podwójna.

Kto wie, może zawitam tu na jakiś czas?

Witajcie ;-)



...a ja Ci się dziwie, żę w tym wieku chce Ci sie jeszcze rejestrować na forach... :P
 
     
jędza 
Nowy

Wiek: 99
Dołączyła: 13 Lis 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-10, 04:43   

4w5, Zaskakiwanie to moja specjalność, Drogi Kolego :zeby:
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2015-06-11, 19:55   

Cześć Jędza. Fajny nick no i 200 lat już na zaś życzę, bo stówy to trochę głupio by było... :zeby:
Ostatnio zmieniony przez Sunrise 2015-06-11, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mask 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 128
Wysłany: 2015-06-12, 10:45   

Elo :zeby:

Witaj na forum :peace:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS