Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich ;)
Autor Wiadomość
Soho 
Nowy

Wiek: 31
Dołączyła: 22 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-22, 17:29   Witam wszystkich ;)

Właściwie już napisałam swój pierwszy post, ale dopiero później odkryłam, że wypadałoby się najpierw przedstawić. Wybaczcie, nie mam zbyt wielu forumowych doświadczeń ;)

Mam 21 lat, obecnie mieszkam i studiuje we Wrocławiu. Nie jestem "typowo" nieśmiałą osobą (chociaż można u mnie wyodrębnić wiele zachowań oscylujących w pobliżu nieśmiałości), ale od jakiegoś roku bardzo doskwiera mi brak znajomych, z którymi mogłabym tak po prostu gdzieś pójść. Odczuwam duży deficyt właśnie takiego podstawowego wychodzenia do ludzi, ponieważ nie lubię/nie chcę robić wielu rzeczy w pojedynkę. Ale po niemożliwie długim czasie wzięłam się w garść i postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce - i stąd ten post ;)
 
     
Pawel88 
Początkujący



Wiek: 35
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 160
Skąd: okolice Puław
Wysłany: 2014-03-22, 22:16   

Witaj! :-D
Widzę że masz podobny problem jak ja.... no w sumie to chyba taki jak większość tutaj.
Różnica polega na tym że ja praktycznie nigdy nie maiłem żadnych znajomych, poza tymi szkolnymi.
 
 
     
elliot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-23, 23:00   

Cześć ;-)
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-24, 13:35   

Witaj Soho, na forum ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS