Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-06, 20:57   Witam

Klaudia. Co chcecie o mnie wiedzieć?
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-06, 21:10   

Witaj.
Ja się tak skromnie spytam

Kod:

1. Imię (imiona) i nazwisko ......................................................................................................

    a) nazwisko rodowe............................................................................................................

    b) imiona rodziców........................................................ .....................................................

    c) nazwisko rodowe matki .................................................................................................

2. Data i miejsce urodzenia

3. Obywatelstwo

4. Numer ewidencyjny (PESEL)

5. Numer identyfikacji podatkowej (NIP)


6. Miejsce zameldowania............................................................................................................
                                                                (dokładny adres)

...................................................................................................................................
               (adres do korespondencji)                            (telefon)


7. Wykształcenie ...................................................................................................................

  - nazwa szkoły i rok ukończenia ..................................................................................................



No dobra, żartuje :P
Ostatnio zmieniony przez Poddrzewem 2013-06-06, 22:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-06, 21:13   

haha dobre ;3

hai ;3
Ostatnio zmieniony przez Sen 2013-06-06, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-06, 21:43   

A już chciałam wypełniać formularz :c
 
     
Anonimka 
Początkujący



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 197
Skąd: 3city
Wysłany: 2013-06-06, 22:07   

Co Cię skłoniło, żeby wejść na forum?

Bo mnie osobiście nieprzemożna potrzeba gadania, a że gadać do ścian nie lubię i zakrawa to o pewną chorobę psychiczną, to piszę w internetowy eter :)
 
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-06, 22:11   

Anonimka napisał/a:
Co Cię skłoniło, żeby wejść na forum?

Bo mnie osobiście nieprzemożna potrzeba gadania, a że gadać do ścian nie lubię i zakrawa to o pewną chorobę psychiczną, to piszę w internetowy eter :)


Wieczorami czuję się samotna. Chcę nauczyć się czegoś nowego od innych. Mam cichą nadzieję, że poznam bratnią duszę.
 
     
Anonimka 
Początkujący



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 197
Skąd: 3city
Wysłany: 2013-06-06, 22:18   

W tym, co powiedziałaś jest jedna ciekawa rzecz. Nauczyć się czegoś nowego od innych? Ja zazwyczaj lubię rozmawiać z ludźmi, bo pomagają mi patrzeć na pewne sprawy z nowej perspektywy, a to niewątpliwie nauka życia ;)

Chyba, że chcesz się nauczyć szydełkować czy gotować, to niestety Ci nie pomogę, bo marna ze mnie krawcowa czy kucharka. :D:D
 
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-06, 22:24   

Każdy jest inny i to jest cudowne. Każdy ma do zaoferowania coś innego. Mam na myśli sferę duchową.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-06, 22:26   

nie wypełnisz formularza? ;3

no to może tak na początek, skąd jesteś ;3
 
     
Anonimka 
Początkujący



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 197
Skąd: 3city
Wysłany: 2013-06-06, 22:28   

Przypomniałaś mi cudowny fragment książki, nie jestem wielką fanką tego autora, ale podpisuje się pod tym w 100%

"- Trzeba teraz uwierzyć w pewną opowieść - zaczęła. - Kiedyś byliśmy plamkami w oceanie, potem rybami, następnie jaszczurami i małymi ssakami, a wreszcie małpami. I mnóstwo nas było pomiędzy. Ta ręka była niegdyś płetwą, była także szponem! W moich ludzkich ustach mam ostre kły wilka i siekacze królika, i żujące zęby krowy! Nasza krew jest słona jak morze, z którego wyszliśmy! Kiedy ogarnia nas lęk, nasza skóra zachowuje się, jakby rosło na niej futro, które powinno się zjeżyć. Jesteśmy historią. Wszystko, czymkolwiek stawaliśmy się w naszej drodze, wciąż w nas jest. Czy chcecie usłyszeć dalszy ciąg tej historii?
Opowiedz nam, poprosił współżycz.
- Jestem ulepiona ze wspomnień moich rodziców, dziadków i przodków. Od nich pochodzi to, jak wyglądam, jaki kolor mają moje włosy. Jestem też po trosze każdą z osób, które spotkałam w swoim życiu i która zmieniła to, jak myślę. Więc co właściwie znaczy "ja"?
- Kawałek, który właśnie opowiedział nam tę historię - odparł współżycz. - To jesteś prawdziwa ty."

/Terry Pratchett - Kapelusz pełen nieba/
 
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-06, 22:28   

Sen napisał/a:
nie wypełnisz formularza? ;3

no to może tak na początek, skąd jesteś ;3

Przybywam z łódzkiego.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-06, 22:31   

heen heeen daleko ;3
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-06, 22:33   

Sen napisał/a:
heen heeen daleko ;3

Za górą i rzeką : D
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-06, 22:35   

i za manufakturą, żyła sobie Klaudia, zwana ogniskiem ;3
Ostatnio zmieniony przez Sen 2013-06-06, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Anonimka 
Początkujący



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 197
Skąd: 3city
Wysłany: 2013-06-06, 22:35   

Okolice 3city potwierdzają, że daleko, choć z technicznego punktu widzenia, łódzkie pozwala na stosunkową 'bliskość' na każdym krańcu Polski, czego Zakopianin o Gdańszczance nie powie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS