Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Antyczłowiek wita
Autor Wiadomość
NoMen 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 11
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-04-21, 01:11   Antyczłowiek wita

Dzień dobry wieczór Państwu. Podczas gdy normalni ludzie śpią spokojnie i beztrosko, ja walczę z klawiaturą i z własnymi myślami, aby ułożyć w miarę sensowne i spójne powitanie. mam nadzieję, że się uda... a więc wita Państwa człowiek. A w zasadzie antyczłowiek, bo kiedy patrzę na ludzi, którzy mnie otaczają a potem pomyślę o sobie to wydaje mi się, że nic poza podobnymi narządami nas nie łączy.

Pan Antyczłowiek z rocznika 96' (młody wilk). Długie włosy, zielone oczy, 190 cm wzrostu i niecałe 70 kg mnie (''Zdecydowanie powinieneś przybrać na masie''). Nie mogę zbytnio odnaleźć się w naszym pięknym i postępowym społeczeństwie z kilku powodów. Przede wszystkim za bardzo różnimy się od siebie, nie rozumiemy nawzajem. Nie ma kontaktu i połączenia. W dzieciństwie (które nie było do końca zbyt szczęśliwe) wpojono we mnie szlachetne wartości z kart książek, które w późniejszym życiu miały się nijak do rzeczywistości. Nie uznaję smartfonów, tabletów i innych nowinek technicznych, które ogłupiają i dehumanizują skutecznie nasze młode pokolenie. Irytuje mnie współczesna moda i muzyka. Jako że inspiruje mnie kultura lat 90' jestem raczej skazany na ''out'', bo jak ten jaskiniowiec z maczugą stoję na przeszkodzie postępowi i nie daję sobie wcisnąć w ręcę tabletów i zamiast ''rurek'' (przypominających raczej zimowe kalesony) wolę stare, dobre dżinsy. Ze znajomymi też dzieje się coś niedobrego ostatnio. Albo dopadła ich ''choroba pędu cywilizacyjnego'' i nie mają czasu żeby porozmawiać przez krótką chwilę, albo po prostu mnie ''olewają''. Przeczuwam, że w przyszłości może być coraz gorzej i te relacje (często budowane przez długie lata) rozpadną się jak domki z kart.

Jeśli chodzi o zainteresowania, to przede wszystkim MUZYKA MUZYKA MUZYKA. W dzieciństwie karmiony rockowymi klasykami wyrosłem na niezłego wyjadacza (''czym skorupka za młodu'') chociaż tutaj jest bardzo dziwna rzecz, bo nie ograniczam się tylko do jednej odmiany rocka. Bo czasem lubię włączyć sobie płytę Lady Pank lub Perfectu, a są dni kiedy mam ochotę ''odlecieć'' i w tym pomaga mi skutecznie Porcupine Tree, Riverside lub Dead Can Dance. Poza tym lubię stare kino- horrory, filmy akcji, sensacyjne, dramaty. Bliski mojemu sercu jest monty pythonowski humor obnażający absurd tego świata. Jest to jedna z niewielu rzeczy, dla których naprawdę warto żyć. Często pochłania mnie również pisanie. Chociaż może to, co wychodzi spod pióra nie jest ''wysokich lotów'', ale staram się aby było jak najlepsze i staram się również wydawać moje wypociny...

Postanowiłem dołączyć na to forum, ponieważ liczę, że znajdą się tu takie osoby, które myślą i czują podobnie. Chciałbym czyjegoś zrozumienia, uwagi i poczucia, że nie jestem sam. A takie miejsce jak to forum wydaje się bezpiecznią przystanią gdzie można poznać kilka wrażliwych dusz. A więc jeśli znajdzie się przynajmniej jedna, która zechce mi potowarzyszyć i wyciągnąć z bagna bezsensu i rutyny, to stanę się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

A więc gdyby ktoś chciał nawiązać nić porozumienia- zapraszam albo na ''priv'' albo na GG: 47203819 Może warto zaryzykować...? A tak ogólnie to dziękuję za wysłuchanie i liczę na ciepłe i miłe przyjęcie. Pozdrawiam wraz z całą Hiszpańską Inkwizycją. A teraz coś z zupełnie innej beczki. Koniec :oczko:
Ostatnio zmieniony przez NoMen 2016-04-21, 01:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-04-21, 09:13   

Cześć witaj w naszym gronie :-)
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-04-21, 09:19   

Podoba mi sie :).
Witaj
 
     
MorrisEm 
Aktywny


Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 296
Skąd: Podbieskidzie
Wysłany: 2016-04-21, 10:06   

Cześć NoMen.
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-04-21, 19:19   

Hej NoMen ;-)
 
     
zrzeda 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączyła: 20 Cze 2015
Posty: 257
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-04-21, 20:51   

antyczłowieków u nas jak mrówków :P

udanej antyzabawy ;]

czeeeeeeeeeeeeeeeeść;]
 
     
barikello
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-22, 07:54   

Śpieszę z powitaniem, by znowu nie wpisać się po kilku tygodniach :P


Cześć NoMen ;-)
 
     
MorrisEm 
Aktywny


Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 296
Skąd: Podbieskidzie
Wysłany: 2016-04-22, 10:48   

zrzeda napisał/a:
udanej antyzabawy ;]

Dobry tekst ;) Idealnie pasuje do miejsca w którym się znajdujemy ;) Oczywiście nie urażając nikogo.
 
     
Jula 
Aktywny



Wiek: 52
Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 493
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-22, 20:36   

Witaj:) i przyjemnego przebywania:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS