Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziędobry.
Autor Wiadomość
Merinda 
Nowy


Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-07-19, 15:33   Dziędobry.

Ojej, no dobrze. Od czego zacząć? Może od tego, że obawiam się, jak mnie przyjmiecie. Zauważyłam, że na tym forum nie ma osób w moim wieku (a może po prostu się nie odzywają?), co tylko potęguje mój strach.
Nie mam ciekawego życia; zastanawiam się czasami, czy tę jałową egzystencję w ogóle można nazwać życiem. Nie popadam w depresje, jestem na ogół osobą wesołą, potrafię cieszyć się z zupełnych błahostek. Jednak czegoś mi w życiu brakuje. Nie wiem czego, może gdybym wiedziała, w jakiś sposób starałabym się dążyć do zdobycia tego... czegoś.
Ach! Teraz już wiem, od czego powinnam zacząć. Mam na imię Maria. Kiedyś nie znosiłam tego imienia, ale - jak wiadomo - człowiek się zmienia, zmieniają się poglądy, przyzwyczajenia. Swojego konkretnego wieku na razie nie wyjawię. Mogę jedynie powiedzieć (tfu, napisać), że jestem nastolatką. Nastolatką, która jakiś czas temu, z powodu niesprzyjającej pogody za oknem oraz nagłego impulsu, wpisała w wyszukiwarkę google pierwsze, co jej przyszło do głowy: forum dla samotnych. I oto jestem. Z nadzieją, że zostanę tu na dłużej.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie mojej osoby, to śmiało ;) Proszę, błagam, miejcie jakieś pytania, ludzie! Chociażby o rozmiar buta! Albo kolor stanika, który mam na sobie. Cokolwiek...
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-19, 15:36   

Hey (:

Pytań nie mam, bo widzę, że jesteś puki co ostrożna co do dzielenia się. Nie mniej jednak, na wszystko przyjdzie czas (: Tak jak ty, też kiedyś nie znosiłem swojego imienia, ze względu na multum kawałów i nieprzyjemności, lecz z czasem to się zmieniło i teraz jestem nawet z niego dumny, a wiek nie ma nic tu do gadania, jak Ever raz wspomniała, na tym forum wszyscy są równi.
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-07-19, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-19, 17:01   

Witaj,
szkoda, ze nie ma naszej moderatorki Ever.. niezwykłej nastolatki.. ale myślę, że znajdziesz tu bratnią dusze, nie zaleznie od wieku :)
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-07-19, 17:13   

Witaj Maria
 
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-07-19, 17:44   

Siemka Marysiu :) Ja akurat lubię to imię i miło mi się kojarzy :)
 
     
Hombre 
Milczący



Wiek: 29
Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-07-19, 17:54   

Serwus!
 
     
Darek
Nowy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 34
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-19, 20:22   

To jaki masz rozmiar buta?

Żarcik. Lubię zadawać pytania więc zacznę. Mi też kiedyś w życiu brakowało tego "czegoś". Nadal nie czuję się spełniony, ale zaspokajanie własnych potrzeb i ambicji daje mi ulgę. Jak coś chcę to po prostu to robię. Robisz w swoim życiu to co chcesz, czy nie? A jeśli nie, to co Cię interesuje/na co masz zajawkę? Może to będzie kluczem do osiągnięcia tego "czegoś".
 
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-07-19, 20:30   

Cześć Maryś ;-)
 
     
Nightmare95 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-07-19, 22:01   

Hejka :zeby:
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-19, 23:20   

Merinda napisał/a:
Mam na imię Maria
Witaj moja Imieniczko na forum ;-)
 
     
Jarppi 
Nowy


Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 39
Wysłany: 2012-07-20, 12:34   

Witaj. Maria to bardzo ładne imię :) skąd jesteś ? :)
 
     
Agnessssa 
Nowy


Wiek: 33
Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 36
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-07-23, 00:55   

Witam również i ja Marysiu ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS