Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej ^^
Autor Wiadomość
C.Lenfent
Nowy

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-11-24, 21:10   Hej ^^

Cześć ^^
Właśnie pomyślałam, że mam dosyć tego, że czuję się samotnie. Niby mam znajome, ale one głównie lokują swoje zainteresowanie totalnie gdzie indziej; prawdę mówiąc - wszystkie poznajdywały sobie chłopaków, a ja zostałam tą od znajomości w szkole. Lubię je... Ale czuję się strasznie samotna, nie mogę z nikim pogadać, stare przyjaźnie zamieniły się w zwykłe koleżeńskie układy.
Tak jest też z całą resztą. Zostałam na lodzie, o.

No, dlatego tu jestem ^^"

Nie rozglądałam się jeszcze na forum, zerknęłam tylko, czy nie jest porzucone - więc jak, działacie? ^^

Co o mnie mogę powiedzieć na dobry początek? Jestem tegoroczną maturzystką (TRAGEDIA). Nick dobrałam zupełnie przypadkowo... chyba jestem zbyt przerażona ta swoją samotnością, by nie bać się, że ktoś to odkryje i stanie się nieciekawie (nie potrafię zidentyfikować, co miałoby się stać... ale niepewność jest).

więc - witam Was ^^
 
     
Poppea17 
Nowy

Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-24, 21:19   

hej , również jestem maturzystką i zupełnie tego nie lubię :-|
ale w końcu matura to bzdura :-D
 
     
C.Lenfent
Nowy

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-11-24, 21:22   

Bzdura, pewnie, że tak, ale jednak stresik jeeest ^^ Zdecydowałaś już, jakie przedmioty zdajesz? ^^
 
     
Poppea17 
Nowy

Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-24, 21:26   

historię, wos, matematykę, angielski
na prawo się wybieram, tylko jeszcze nie wiem czy celem jest uw czy uj ( jak się zdecyduję na uw to bez wosu)
ale muszę albo wziąć się w końcu do roboty albo poszukać jakiegoś kierunku awaryjnego :-D
a ty?
 
     
C.Lenfent
Nowy

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-11-24, 21:32   

polski, historię, angielski ^^ marzę o psychologii, chociaż mam warunki na prawo - ale strasznie rozmija się z tym, co mnie interesuje; wszyscy namawiają mnie na prawo, ale ja jakoś tak... nie jestem dość zafascynowana, mam wrażenie, ze szybko by mnie to znudziło i przygniotło ^^ Z jednej strony mnie jednak kusi... wiadomo.
awaryjnie... pewnie jakies ligwistyki/pedagogiki/coś tam się poszuka XD
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2011-11-24, 21:40   

C.Lenfent, Hey witamy na forum :)
 
 
     
Poppea17 
Nowy

Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-24, 21:45   

mi wszyscy mówią, że powinnam iść na ekonomię, ale ja bym się tam chyba zanudziła :-D
zawsze chciałam iść na prawo i jakoś nie mogę sobie wyobrazić studiowania czegoś innego, ewentualnie może politologia albo historia ..... ale co ja bym po tym robiła? ;-)
chociaż prawników teraz też się namnożyło
 
     
Lonely4Ever 
Milczący



Wiek: 38
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2011-11-24, 23:04   

C.Lenfent, witaj! ;-)
 
     
Kondziu 
Milczący


Wiek: 40
Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 53
Skąd: Pionki (mazowieckie)
Wysłany: 2011-11-25, 10:25   

No witaj, witaj Maturzystko! Będzie dobrze z tą Maturką. Nie przejmuj się niczym, ale wiem, ze łatwo tak powiedziec.
 
 
     
Forever_Alone 
Milczący



Wiek: 34
Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-25, 11:57   

Nie stresować się maturą, bo najzwyczajniej nie ma czym :-D
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-25, 19:02   

Hej, C.Lenfent :usmiech: fajnie,że jesteś. Jeśli chodzi o maturę to: za bardzo stresować się nie warto, ale olać też nie warto :oczko: dasz radę, trzymam kciuki :aniolek:
 
     
C.Lenfent
Nowy

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-11-25, 19:48   

Dzięki za przywitanie ^^
Matura daje wycisk (przygotowania), ale macie rację - nie warto tego aż tak rpzeżywać, w razie czego podejdę jeszcze raz i świat się nie zawali :)
 
     
Lonely4Ever 
Milczący



Wiek: 38
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2011-11-25, 20:18   

C.Lenfent napisał/a:
Dzięki za przywitanie ^^
Matura daje wycisk (przygotowania), ale macie rację - nie warto tego aż tak rpzeżywać, w razie czego podejdę jeszcze raz i świat się nie zawali :)


Z tego co wiem to maturę można poprawiać przez...5 lat, a licząc sesje wiosenne i zimowe to wychodzi w sumie nawet...10 razy (podejść) :jezyk2: Przynajmniej tak było jak ja zdawałem, a byłem pierwszym, eksperymentalnym rocznikiem, który pisał nową maturę (tzw. "króliki doświadczalne" :-P )
Także głowa do góry i najważniejsze - trzeba ujarzmić stres! Nauczyciele zawsze "podgrzewają atmosferę" (już od początku liceum...) bo taka ich rola ;-)

Pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony przez Lonely4Ever 2011-11-25, 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Abuss 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 349
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-11-25, 23:48   

C.Lenfent, Witaj w ekipie! :-D
 
     
duenderosa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-26, 03:57   

[quote="Abuss"]C.Lenfent, Witam również.
Ja mam maturzystkę w domu ;), więc trochę rozumiem sress.
Moja malutka rada?
Nie skupiaj się na myślach o maturze tj "czy mi dobrze pójdzie"? "Czy się dostanę na studia?"
to blokuje i sprawia, ze czujemy niepewność, lęk, i spada nasze poczucie wartości i motywacja :(
Lepje skupiać się na myśleniu o konkretnych krokach i zadaniach "Co mam przeczytać aby poszedł mi dobrze polski?", " Jakie obszary z matmy są dla mnietrudne" iWyznaczyć sobie, ze codzienne będzie się oglądało np. jeden dziennik na WOS.
Zasada 5 minut.
Tj jeśli czegoś nie lubię/ boję się/ odkładam to postanówmy sobie, że przez 5 minut dziennie będę tylko skupiać się na tej rzeczy!
5 MINUT , nie wiecej ! Ale uczciwie, z zegarkiem w ręku zmonbilizuję CAŁE moje siły i umysł, aby te 5 minut wypełniało to co odkłądałam bo nie lubię.
Jak zrobi się to uczciwie np. zacznę rozwiązywac jakieś zadanie z matmy, albo czytać nudny tekst z WOSu, to zobaczycie, ze po 5 minutach macie ochotę na wiecej! (Wtedy nie przerywajcie, a poczujecie się silniejsi i pewniejsi siebie"
"O kurcze, a jednak mogę to zrobić" :)))
Sori, miało być krótko :))))))
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS