Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich :)
Autor Wiadomość
Kamciaczek 
Nowy

Wiek: 27
Dołączyła: 02 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2017-08-02, 14:11   Witam wszystkich :)

Hej, mam na imię Kamila, mam 20 lat i od dwóch miesięcy mieszkam w Warszawie. Czasem po pracy chciałabym z kimś wyjść, spędzić miło czas. Płeć nie gra dla mnie roli, bo chętnie porozmawiałabym nawet z jakąś fajną dziewczyną na babskie tematy. Szukam kogoś, kto podobnie jak ja czuje się samotny. Mimo, że mam znajomych, to z nikim nie mogę tak naprawdę szczerze porozmawiać. Oprócz mojej mamy, do której mam bardzo podobny charakter chyba nikt mnie nie rozumie. Ogólnie jestem zwarwiowaną osobą, nie lubię się nudzić, jednak od pewnego czasu mam strasznego doła. Mam ku temu różne powody, jednak nie będę się tutaj już nad tym rozwodzić. Jeśli ktoś również jest samotny, nie ma z kim porozmawiać lub po prostu się nudzi, będzie mi bardzo miło jeśli się do mnie odezwie. :)
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2017-08-03, 19:46   

Cześć witaj wśród nas :-)
 
     
kama 
Nowy

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lip 2017
Posty: 43
Skąd: o. Szczecina
Wysłany: 2017-08-03, 22:15   

Cześć:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS