Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich ;)
Autor Wiadomość
martin 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 17
Skąd: śląskie
Wysłany: 2016-07-17, 22:58   Witam wszystkich ;)

Cześć.
Nazywam się Marcin, mam 25 lat, mieszkam na południu Polski, jestem po studiach, teraz zdobywam doświadczenie w swoim zawodzie.
Niebieskooki szatyn z brodą o normalnej budowie ciała, zadbany, lubiący dobrze się ubrać. Tyle z autoreklamy :-P

Chętnie poznam kogoś z kim mógłbym porozmawiać, bo odkąd się przeprowadziłem, cierpię na przewlekłą samotność.

Czym się zajmuję? Pracuję jako specjalista w jednej z firm produkującej części samochodowe.
Po pracy lubię spacerować, jeździć na rowerze, czasami jakiś wypad samochodem w jakieś ciekawe miejsce, a gdy brzydka pogoda - poczytać, albo pooglądać dokumenty o astrofizyce (takie zainteresowanie z dzieciństwa, które przetrwało do tej pory).
Jako 17, 18-latek grałem na gitarze w zespole i bardzo lubię muzykę.

Charakter? Cóż...
Ciężko mi się samemu opisać, według mnie najlepiej poznać osobę i wyrobić sobie o niej subiektywną opinię. Mam nadzieję, że poznacie mnie z czasem, gdy zacznę się częściej wypowiadać na forum.

Tak jak wspominałem wyżej, po przeprowadzce znalazłem się w nowym mieście, gdzie mam niewielu znajomych, a moi starzy znajomi z miejscowości, z której pochodzę, po prosu o mnie zapomnieli. Niedawno odkryłem, że mam charakter powodujący "palenie za sobą mostów".

Ironicznie, nie mam problemów z poznawaniem nowych osób - natomiast mam problem z utrzymywaniem z nimi kontaktu. Mam wrażenie, że o wiele lepiej bawię się w "świeżym" towarzystwie, niż w takim, z którym miałem już dużo do czynienia.

Zarejestrowałem się na forum z nadzieją, że może uda mi się tu znaleźć "drugą połówkę". Jestem singlem od kilku lat i czuję, że powoli robi się czas na jakiś poważniejszy związek.
Samodzielny 25-latek od 6 lat mieszkający poza domem rodzinnym, pracujący w zawodzie zdobytym podczas studiów. Brzmi jak dobra partia? Chyba pora się przekonać.

Pozdrawiam ;-)
Ostatnio zmieniony przez martin 2016-07-19, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-07-17, 23:00   

Witaj martin :usmiech:
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-07-18, 20:29   

Cześć martin, ;-)
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-07-18, 22:22   

Cześć witaj wśród nas :-)
 
     
zrzeda 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączyła: 20 Cze 2015
Posty: 257
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-07-23, 09:54   

Czeeeeeeeeeeeeeeść;]
 
     
AgAnieSZkA 
Nowy

Wiek: 28
Dołączyła: 17 Lip 2016
Posty: 14
Wysłany: 2016-07-25, 01:41   

A witajcie Marcinie witajcie :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS