Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
witam wszystkich
Autor Wiadomość
kaladziej
Nowy

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-10, 21:56   witam wszystkich

witam wszystkich mam na imie Andrzej jak chyba wszyscy na tym forum jestem osobą samotną a może tylko ja tak uważam. Ostatnio to już tylko w domu siedzę i gram na kompie bo właściwie co tu robić jak nie mam żadnych znajomych.Kumple z pracy mają swoje rodziny a ja? narazie tylko kota i psa jak jakaś stara dewota:) i pisze to człowiek w wieku 27 lat podobno nie odstraszam wyglądem nawet kobiet. W zasadzie to samotność jako taką poznałem dopiero około 3 lat temu, dziwnym zbiegiem okoliczności moi kumple wyjechali poza granice naszego pięknego kraju w celach zarobkowych i ja zostałem sam w małym miasteczku. I tak już od paru lat, nie wiem jak wyglądają wasze problemy oraz sama geneza szeroko pojętej samotności, u każdego z nas wygląda to inaczej. Czekam na jakieś odpowiedzi próby kontaktu lub coś w tym typie.
 
     
Wodniczka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-10, 22:31   

Wiesz, wydaje mi sie, ze nasze pokolenie jest bardzo zagonione, kariera na pierwszym miejscu. W tym wyscigu nie ma czasu na rodzine, uczucia itd. Osoby, ktore na pierwszym miejscu przedkladaja uczucia maja przerabane jednym slowem. Ale mysle,ze i do nas usmiechnie sie szczescie, czego Ci zycze :)
 
     
Abuss 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 349
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-08-11, 00:27   

Witam, i zycze milego pobytu na naszym forum!
Duzo osob pisze "samotny, ale nie odstraszam".. jakby to od wygladu zalezalo :-P
Ale i tu problem "malych miast" mniej potecjalnych znajomych..
Powodzenia :-)
 
     
czekolada 
Początkujący



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 163
Skąd: jestem?
Wysłany: 2011-08-11, 08:27   

Hej :)
 
     
erpe 
Początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 144
Skąd: WLKP
Wysłany: 2011-08-11, 10:26   

Cześć kaladziej ;-)
 
     
kaladziej
Nowy

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-11, 18:05   

dzięki wszystkim nie sądziłem że ktokolwiek odpowie na ten post. Tak jak tu Abuss pisze w małych miastach jest nie ciekawie ale moim zdaniem w dużych metropoliach też wcale lepiej nie jest, ludzie z ogromnych blokowisk nieszkają obok siebie i nawet się nie znają, u mnie to chociaż czasami sąsiad przyjdzie i poprosi żeby samochód przestawić.
 
     
Sophie 
Nowy


Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-11, 21:57   

Witaj :-)
 
     
Abuss 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 349
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-08-12, 00:15   

Ale w duzych miastach sa kluby, dyskoteki.. i inne formy rozrywki masowej
Bardziej chodzilo mi o ten fakt
 
     
naruto26 
Nowy


Wiek: 38
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-08-27, 21:29   

ja jestem w dużym mieście i przez 3 lata dorobiłem się dwóch dziewczyn, które są dla mnie bliskie a nowe poznane osoby czy to w pracy czy gdzie indziej nie są warte uwagi a do miasta przyjechałem z malej wiochy więc wiem co masz na myśli, miałem przyjaciela, który wyjechał do Anglii i kontakt się urwał, bywa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS