Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ari2k5
2018-02-09, 23:06
Szukam dziewczyny z Poznania
Autor Wiadomość
Rafal90
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-17, 19:23   Szukam dziewczyny z Poznania

Cześć
Jestem samotnym spokojnym facetem w wieku 26l, z racji życiowych wyborów- studia, praca nie miałem okazji poznać zbyt wielu dziewczyn.
Chętnie poznam ciekawą dla mnie oraz normalną poukładaną dziewczynę ( nie modelkę) która zmieni moje nastawienie do świata.
Jestem otwarty zarówno na przyjaźń jak również stały związek partnerski polegający na wzajemnym szacunku, wsparciu, miłości...
Nie szukam tutaj żadnych przygód itp.
Po prostu brakuje mi kogoś z kim można gdzieś wyjść, czasem porozmawiac i miło spędzić czas.
 
     
Serious 
Aktywny


Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 277
Wysłany: 2017-06-18, 18:02   

Do zawierania znajomości może przydać się tzw. Speed dating ;) Byłam raz na czymś takim w Poznaniu, wybiorę się znów, za jakiś czas ;)
 
     
jasiojas 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-27, 17:15   

Ja byłem kilka razy na Speed Datingu właśnie w Poznaniu. Osobiście nie polecam. Ludzie mają jakieś wymagania z kosmosu i trzeba ciągnąć ich za język, albo na odchodne niby wymienimy się telefonami i tez zwrot "będziemy w kontakcie". Kiedy zadzwonisz na kilka dni, kontaktu zero, nawet telefonu, czy napisać SMS nie raczą :(.
 
 
     
Serious 
Aktywny


Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 277
Wysłany: 2017-06-27, 20:23   

jasiojas, ja byłam tylko raz, nie poznałam nikogo "och, ach", ale było sympatycznie ;) miło jest wyjść do ludzi i po prostu porozmawiać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS