Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam dziewczynę - woj. lubelskie
Autor Wiadomość
SzymKas
Nowy

Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-10-05, 12:58   Poznam dziewczynę - woj. lubelskie

Hejka,

z pewnością jak każdy tutaj obecny, długo zastanawiałem się nad napisaniem postu :P Mam na imię Szymek, lat 18, interesuję się mechaniką/elektroniką, jazdą konną, oraz lubię grać na gitarze(pomimo tego, że nie umie :D) Wad mam tak dużo, że do jutra bym je wypisywał :P
Największą z nich jest nieśmiałość w kontaktach między ludzkich(do czasu, dopóki kogoś dobrze nie poznam)

Chętnie poznam dziewczynę, której nie przeszkadza to, że facet może być nieśmiały :P Wiek najlepiej zbliżony do mojego :)
 
     
Aleksandra18 
Nowy


Dołączyła: 25 Lut 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-10-07, 18:15   

Hej! Jazda konna powiadasz? Od dawna chciałabym nauczyć się jeździć konno, ale coś nie wypaliło, szukam cały czas osoby, która mogłaby się zapisać ze mną, bo we dwoje raźniej, ale jakoś nikt się nie pali do tego. Także ubolewam, że jesteś z lubelskiego, tutaj śląsk.
Czas chyba po prostu nie oglądać się na innych i samemu spełniać swoje marzenia, bez względu na to czy ktoś będzie mi towarzyszył :)
Miłego forumowania!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS