Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyspa Samotnych Serc
Autor Wiadomość
Anemari
Nowy

Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-08-05, 16:58   Wyspa Samotnych Serc

Słyszałam, że niedługo w Bieszczadach powstanie miejsce, gdzie będą mogli przyjeżdżać samotni ludzie z różnych stron świata, będzie się nazywało Wyspa Samotnych Serc. Nie żadne biuro matrymonialne, tylko ludzie, którzy szukają swojej drugiej połówki. Co o tym sądzicie, słyszał ktoś o tym coś więcej?
 
     
Mona85 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-08-05, 17:01   

Ja nic o tym nie słyszałam, ale zawsze chciałam się wybrać w Bieszczady :-D a jeśli miałabym tam poznać swoją drugą połówkę, to zapewne przyspieszyłoby to moje plany :-D
 
 
     
Anemari
Nowy

Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-08-05, 17:04   

Właśnie też zastanawiam się, czy tam pojechać, muszę się jeszcze tylko dowiedzieć, gdzie to dokładnie będzie.
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-08-05, 17:20   

hmm w sumie dobry pomysł z tym ja w sumie bym się wybrał tam czemu nie
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-05, 17:25   Re: Wyspa Samotnych Serc

Anemari napisał/a:
Słyszałam, że niedługo w Bieszczadach powstanie miejsce, gdzie będą mogli przyjeżdżać samotni ludzie z różnych stron świata, będzie się nazywało Wyspa Samotnych Serc. Nie żadne biuro matrymonialne, tylko ludzie, którzy szukają swojej drugiej połówki. Co o tym sądzicie, słyszał ktoś o tym coś więcej?


Ciekawe czy do tego dowalą wielki szyld i samolot ze strzałką kierunkową, latający obok :-D
Sam nie wiem co o tym pomyśleć...pachnie mi to trochę bujdą. A jak rzeczywiście ludzie samotni mają na tym skorzystać, to się myliłem ;-)
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2012-08-05, 17:54   

Ja ma takie odczucie, desperatów samotności łatwo naciągać jeśli nie będą wystarczająco świadomi siebie i tego co się woku dzieje.
 
     
Anemari
Nowy

Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-08-05, 17:58   

Z tego co słyszałam, to po prostu piękne miejsce, gdzie można odpocząć i być może kogoś poznać. Żadnych dodatkowych płatnych usług tam nie ma być, więc gdzie tu naciąganie?
 
     
Mona85 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-08-05, 18:03   

Mnie się też wydaje, że to raczej mało prawdopodobne, ale nie zmienia to faktu, że w Bieszczady chciałabym kiedyś pojechać :-D
 
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-08-05, 18:50   

Nie wiem czy dobrze bym się czuła w śród tylu zdesperowanych osób. Pomysł może i ma sens, ale dla mnie to trochę szukanie na siłę drugiej połówki. Gdybym miała w każdej spotkanej osobie widzieć potencjalnego chłopaka to chyba bym zwariowała. Tak się nie da ;-)
 
     
Anemari
Nowy

Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-08-05, 18:57   

Ale z drugiej strony przynajmniej wiesz, że nie będzie tam żonatych, szukających przygód na jedną noc facetów. A jak Ci się ktoś spodoba, to nie widzisz w nim potencjalnego chłopaka? Bo ja owszem.
Ostatnio zmieniony przez Anemari 2012-08-05, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-08-05, 19:16   

Anemari napisał/a:
Ale z drugiej strony przynajmniej wiesz, że nie będzie tam żonatych, szukających przygód na jedną noc facetów.


A z tym to różnie bywa, tam też mogą się tacy przyplątać. Na to gwarancji nie ma ;-)

Jak mi się ktoś podoba, to myślę, że coś może mogło by być. Chodzi jednak o to, żeby nie nastawiać się na nie wiadomo co, bo można się mocno rozczarować.
 
     
Anemari
Nowy

Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-08-05, 19:21   

Pewnie, że się nie nastawiać, ale zawsze to jakaś szansa, biorąc pod uwagę jeszcze romantyczne otoczenie. Mnie to kusi. Najwyżej odpocznę w pięknym miejscu.
 
     
maro_25 
Początkujący


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 171
Wysłany: 2012-08-05, 21:06   

cytrynka83 napisał/a:
Nie wiem czy dobrze bym się czuła w śród tylu zdesperowanych osób. Pomysł może i ma sens, ale dla mnie to trochę szukanie na siłę drugiej połówki. Gdybym miała w każdej spotkanej osobie widzieć potencjalnego chłopaka to chyba bym zwariowała. Tak się nie da ;-)


No własnie, tyle zdesperowanych osób w jednym miejscu... no nie wiem, zawsze sie znajdzie ktoś kto wykorzysta sytuacje i naiwność (czyt. ufność) niczego nieświadomych samotników....
choć z drugiej strony taka inicjatywa może kusić, zależy w jakiej forma miałaby być ona zrealizowana...
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-08-06, 17:14   

maro_25 napisał/a:
No własnie, tyle zdesperowanych osób w jednym miejscu... no nie wiem, zawsze sie znajdzie ktoś kto wykorzysta sytuacje i naiwność (czyt. ufność) niczego nieświadomych samotników....
choć z drugiej strony taka inicjatywa może kusić, zależy w jakiej forma miałaby być ona zrealizowana...


A potem pozostaje tylko rozczarowanie, łzy i pytanie dlaczego znowu się nie udało. Do takich spotkań trzeba podchodzić z dystansem i nic z góry nie zakładać. Wtedy rozczarowanie jest mniejsze.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-06, 19:00   

Anemari napisał/a:
Słyszałam, że niedługo w Bieszczadach powstanie miejsce, gdzie będą mogli przyjeżdżać samotni ludzie z różnych stron świata, będzie się nazywało Wyspa Samotnych Serc. Nie żadne biuro matrymonialne, tylko ludzie, którzy szukają swojej drugiej połówki. Co o tym sądzicie, słyszał ktoś o tym coś więcej?


Ja na ten temat nic nie słyszałam, ale jakby takie coś powstało, chętnie bym pojechała. Mam nadzieję, że jak coś więcej będziesz wiedział, to dasz namiary. W Bieszczadach jeszcze nie byłam, a chętnie się wybiorę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS