Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie
Autor Wiadomość
Adin 
Nowy


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-05-05, 15:48   Witajcie

Hej, witajcie wszyscy :)
Uznałem, że może dobrym pomysłem będzie zarejestrować się na tym forum. Zawsze czułem się samotny i choć aktualnie mam wokół siebie bliskie osoby, z którymi mogę porozmawiać czy spędzić czas, to jednak nadal czuję się osamotniony. Czasem właśnie w momencie gdy spędzam czas z innymi, to czuję się najgorzej.
Co do takich podstawowych informacji, to mam na imię Patryk, mieszkam w Gdańsku, mam 21 lat i jestem na drugim roku filologii rosyjskiej :) Nie jestem pewien czym chciałbym się zajmować w przyszłości, ale marzy mi się zostać wykładowcą na uniwersytecie. Bardzo lubię czytać książki, choć teraz czytam głównie lektury na studiach. Nie narzekam jednak, bo literatura rosyjska jest bardzo ciekawa :) W wolnych chwilach gram też na komputerze czy w gry planszowe (może kojarzy ktoś Neuroshimę Hex? :D) mam też okresy gdy układam kostkę rubika, ale na pewno nie nazwałbym siebie speedcuberem. Chyba też tak jak każdy lubię słuchać muzyki, ale bardzo trudno jest mi określić jakiej dokładnie, gdyż czasem jest to Mystxrivl, Da Vosk Docta, Ishome, a innym razem Rammstein, ǝțâ ΛЮƂǪɃЬ czy Lorn. Mój ulubiony zespół to t.A.T.u. :D
Jestem dość nieśmiały, ale mam nadzieję, że uda mi się kogoś tutaj poznać :)
 
     
Peter7400 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 117
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2019-05-05, 17:23   

Witaj , na pewno znajdziesz tutaj ciekawych ludzi ;-)
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2019-05-07, 22:16   

Cześć witaj wśród nas :)
 
     
Fortesso 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 45
Wysłany: 2019-05-08, 20:58   

Witamy
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS