Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
grzesiek38 
Nowy

Wiek: 45
Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 7
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2018-06-14, 13:41   Witam wszystkich

Cześć i pozdrowienia dla wszystkich .Jestem Grzesiek 38l,samotny nie ze swojego wyboru po 17 latach moja luba zdecydowała o rozstaniu.Od tej pory nie mogę okiełznać samotności ,przeraża mnie ona,jest mi bardzo ,ale to bardzo żle z tego powodu.Mam pytanie do szanownych forumowiczów,ludzi którzy zaakceptowali ten stan jak to zrobili,może udzielą mi wsparcia.Moja rodzina jest bardzo daleko ode mnie,wspiera mnie tylko telefonicznie .....
 
     
No_drama
Początkujący


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 176
Wysłany: 2018-06-14, 19:36   

Czesc :)
Bardzo Ci wspoczuje, wiem dokadnie przez co przechdzisz, chociaz....kazdy przezywa porzucenie po swojemu.
Nie masz akceptowac samotnosci,tylko dac sobie czas, ulozyc wszystko w glowie, nabrac sil i ...zaczac od nowa z kims innym.
Nie jestes teraz w najlepszym okresie w zyciu,ale uwierz-bedzie lepiej, tylko musisz wytrwac.
 
     
grzesiek38 
Nowy

Wiek: 45
Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 7
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2018-06-14, 20:53   

Dziękuję za słowa otuchy ,czas jest teraz dla mnie najgorszy,tyle zmian tyle emocji ,łatwo popaść depresję nie widząc przyszłości a nękany w snach przeszłością.Dziękuję jeszcze raz
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2018-06-14, 21:19   

Cześć, witamy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS