Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Angel
2011-11-30, 16:40
To może być pomocne w poznaniu kogoś nowego...
Autor Wiadomość
Maxkar
Nowy

Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 1
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2011-11-15, 20:38   To może być pomocne w poznaniu kogoś nowego...

Słuchajcie od długiego czasu jestem sama, nie udaje mi się poznać kogoś ciekawego i zaczyna mi to bardzo doskwierać. Moja przyjaciólka do niedawna była w podobnej sytuacji. Wtedy mogłyśmy chociaż sobie razem ponarzekać, a teraz jak kogoś poznała to wiadomo, że nie. Nie wspomnę, że nie ma też już dla mnie tyle czasu. Ona twierdzi, że Jej atrakcyjność w oczach mężczyzn wzrosła po zastosowaniu tego:
Zakaz spamowania na forum
Stwierdziła, że jakimś trafem faceci zaczęli bardziej zwracać na Nią uwagę, zupełnie jakby to wyczuwali. Piszę o tym, bo chciałam zapytać czy ktoś z Was miał może z tym do czynienia, czy to może chociaż trochę pomóc? Bo jeśli tak to też nie jest jakaś niebotyczna suma...
Pozdrawiam
 
     
Darkness 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 150
Skąd: Slask
Wysłany: 2011-11-15, 21:08   

Maxkar napisał/a:
Słuchajcie od długiego czasu jestem sama, nie udaje mi się poznać kogoś ciekawego i zaczyna mi to bardzo doskwierać. Moja przyjaciólka do niedawna była w podobnej sytuacji. Wtedy mogłyśmy chociaż sobie razem ponarzekać, a teraz jak kogoś poznała to wiadomo, że nie. Nie wspomnę, że nie ma też już dla mnie tyle czasu. Ona twierdzi, że Jej atrakcyjność w oczach mężczyzn wzrosła po zastosowaniu tego:
Zakaz spamowania na forum
Stwierdziła, że jakimś trafem faceci zaczęli bardziej zwracać na Nią uwagę, zupełnie jakby to wyczuwali. Piszę o tym, bo chciałam zapytać czy ktoś z Was miał może z tym do czynienia, czy to może chociaż trochę pomóc? Bo jeśli tak to też nie jest jakaś niebotyczna suma...
Pozdrawiam

Niewierze w takie "cudowne" eliksiry,ale jak kto lubi...
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-11-15, 21:59   

Ale reklama :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS