Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Film, Kino, TV
Autor Wiadomość
kamilek1977 
Nowy

Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 7
Wysłany: 2017-11-08, 08:06   Film, Kino, TV

Proszę o poradę na co mogę zabrać dziewczynę (lat ok 35) do kina... Chce abym Ją zabrał na komedię lub biograficzny...
Sam jestem fanem Larsa von Triera i horrorów, ale to jak się lepiej poznam, żeby mogła przytulić jak się wystraszy ;)
A teraz jakiś film przy którym mogę zamienić słowo i żeby był w miarę wartościowy, nie głupkokomedia typu Kac w Vegas...
Czekam na premierę Suburbicon Clooneya z Mattem, ale jeszcze długo... :/
Porada?
 
     
PrzytulAnka 
Początkujący



Dołączyła: 24 Wrz 2017
Posty: 157
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2017-11-08, 14:42   

Listy do M. 3 - wchodzą gdzieś teraz do kin. Pierwsza część była całkiem fajna. Chyba że nie chcecie iść akurat na polski film.
Może lepiej sprawdź dostępny repertuar i podaj propozycje, bo tak w ciemno to trudno zgadywać, co będą grali. :-)
 
 
     
kamilek1977 
Nowy

Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 7
Wysłany: 2017-11-08, 14:47   

Chyba Jakimowskiego wezmę - Opowieść o Listopadzie, bo to M3 to lipa jeszcze ten to jakiś świąteczny ma być, a nawet ten pierwszy nie zaciekawił mnie. A w sobotę uderzę sam na Suburbicon bo jest pokaz przedpremierowy :) Ale dzięki za poradę muszę dokładnie przejrzeć repert. :)
 
     
PrzytulAnka 
Początkujący



Dołączyła: 24 Wrz 2017
Posty: 157
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2017-11-08, 16:47   

Na pewno dobry film, tylko czy nie za ciężki na pierwsze wyjście z dziewczyną do kina? Która - jak rozumiem - jeszcze nie jest twoją dziewczyną, tylko na razie randkujecie.
Ja bym się zdołowała, no ale może ona jest mniej wrażliwa. Ale troszeczkę ryzykujesz, wydaje mi się. :-)
 
 
     
reynevan002 
Nowy


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 31
Wysłany: 2017-11-09, 08:53   

Waititi nakręcił nowego Thora, to naprawdę błyskotliwy reżyser(Boy, What We Do in the Shadows, Hunt for the Wilderpeople). Jeśli chcecie się pośmiać i spędzić miło czas na pewno warto się zastanowić. Wiem, że zapodałem nieco innym gatunkiem, ale czasami warto się zrelaksować, a o przytulaniu pomyśleć po seansie.
Ostatnio zmieniony przez reynevan002 2017-11-09, 08:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
maruda 
Nowy

Dołączyła: 06 Lis 2017
Posty: 7
Wysłany: 2017-11-09, 20:48   

Pierwsza randka w kinie to słaby pomysł, odnośnie randkowania w ogóle.

Odpowiadając na pytanie - przejrzyj oferty kij studyjnych, repertuar o wiele ciekawszy niż w multipleksach.
Ostatnio zmieniony przez maruda 2017-11-09, 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kamilek1977 
Nowy

Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 7
Wysłany: 2017-11-10, 10:22   

hmm...
Dużo sugestii ;) Nie pierwsza randka... :)
Ciężko z Thorem i walką o populację :/
Ale repertuar kina chwilowo ciężki, może uda się coś po weekendzie wybrać.
Faktycznie Jakimowski lubi smutne bajki i nie wiem czy happy end.. :)
Poczytam dziś wieczorkiem coś na temat nowości... Może jakiś Dirty Dancing znajdę w ofercie :)
Dzięki za sugestię :handshake:
 
     
sadness 
Nowy


Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2017
Posty: 10
Skąd: śląsk
Wysłany: 2017-12-19, 15:45   

Chadzacie jeszcze w ogóle do kina? :) Ja bym w sumie z chęcią się wybrał... :)
 
     
Vuko 
Nowy


Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 25
Wysłany: 2017-12-20, 19:36   

Ty byłem w kinie na Warcraft: Początek :) Trochę pogrywałem w WoW a i byłem ciekaw jak im wyszło :) Mimo kilku niezgodności film nie był zły :) A w kinie siedziałem sam o h 12 miałem całe kino tylko i wyłącznie dla siebie xD
 
     
Peter7400 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 117
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2019-09-19, 18:53   

Jutro wchodzi nowy Rambo do kin, dla mnie " must see ", z resztą dzisiaj gadaliśmy w pracy że jak odejdzie te pokolenie aktorów Norris, Arnold, Stallone itd. to nie będzie miał ich kto zastąpić. Ogólnie widać w kinie erę odgrzewanych kotletów i brak kreatywności na nowe filmy, a szkoda, bo chętnie obejrzałbym sobie coś w stylu tych starych filmów.
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2019-09-19, 20:40   

Peter7400 napisał/a:
Ogólnie widać w kinie erę odgrzewanych kotletów i brak kreatywności na nowe filmy

Dlatego uwielbiam oglądać filmy z lat 80-90.
 
     
Peter7400 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 117
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2019-09-21, 14:36   

Sunrise napisał/a:
[quote="Dlatego uwielbiam oglądać filmy z lat 80-90.


Ja żyję i muzyką z lat 80/90 i filmami, obecnie kino jakoś do mnie nie trafia, owszem zdarzają się perełki, ale jak to facet lubię kino akcji, fajnie jak się dużo dzieje na ekranie, bo takie słodko pierdzące filmy pod postacią komedii romantycznych to nie dla mnie :P, aż dziw że dałem się raz przekonać na oglądanie jakiejś tureckiej telenoweli :lol2:
 
     
autsajder 
Nowy

Wiek: 36
Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-09-25, 10:48   

Chciałem polecić wam drodzy samotnicy coś co może okazać się wielu z was bliskie w jakiś sposób. Ja, Olga Hepnarova. Opowieść o dziewczynie niszczonej przez dom, później rówieśników. Z czasem poprzestawiało się w głowce, no i od*ebała gruby numer. Po obejrzeniu przez dwa dni chodziłem zmieniony psychicznie, z wrazeniem duszności oraz gniewu na ludzi. Film obudzil żyjące kiedyś we mnie demony, gdy troche młodszy sam miałem rózne myśli w głowie a i styl życia bardziej autodestrukcyjny. Wsiadłem w tramwaj i pojechałem kupić ksiązkę o bohaterce.
 
     
Jov Tass 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2019-09-25, 16:16   

Duszność, gniew na ludzi i budzenie demonów... to chyba nie są atrakcje zachęcające do czytania czy oglądania czegoś.
Ja miałem szczęście nie doświadczyć żadnej krzywdy od ludzi więc pewnie nie zrozumiałbym takiej historii...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS