Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
to moja natura
Autor Wiadomość
outsider 
Nowy


Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-10-23, 14:02   to moja natura

zawsze jakoś ściągało mnie na bok, w rodzinie, przedszkolu, szkole, pracy. Jak muszę to bez problemu mogę się porozumieć z innymi, ba, nawet duszą towarzystwa być mogę ale to zdecydowanie okazjonalnie. Prezencję mam znośną, mogącą zainteresować. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że jak każdy człowiek jednak pragnę mieć kogoś dla siebie. Problem jest taki że nie ma gdzie, nie ma jak poznać i wiem też że nie każdy a wręcz mało kto by pasował, nie chodzi przecież by tylko kogoś mieć, lecz razem być szczęśliwym.
 
 
     
No_drama
Początkujący


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 176
Wysłany: 2017-10-25, 18:07   

No tak,nie chodzi o to żeby to był ktokolwiek, to ma być ten właściwy ktosiek. Ale warto czasami dać szansę komuś z zupełnie innej bajki, zaskakujaco może sie to okazać nasza bajka też.
Mówisz,że w Łodzi nie ma gdzie i nie ma jak? Oj, chyba jęczysz ... :p
A boczne drogi też są fajne, nie dla każdego autostrada jest tym właściwym szlakiem.
 
     
outsider 
Nowy


Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-10-26, 17:55   

pisząc że nie ma gdzie i nie ma jak, nie miałem na myśli miasta lecz fakt, że się na nim nie pokazuję
 
 
     
No_drama
Początkujący


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 176
Wysłany: 2017-10-29, 16:16   

A nie pokazujesz sie poniewaz...?
Poddales sie? Fobia?
Jesli to zbyt osobiste pytanie to wybacz.
 
     
outsider 
Nowy


Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-10-31, 11:52   

Żadna fobia, po prostu tak mam. Dla większości obracanie się pośród ludzi jest niezbędne do szczęścia, dla mnie niekoniecznie.
 
 
     
raczek
Nowy

Dołączył: 31 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-10-31, 16:55   

musisz wyjsc do ludzi, rozmawiac.. moze jakas znajomosc przez internet?
 
     
No_drama
Początkujący


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 176
Wysłany: 2017-11-01, 10:51   

Ze znajomoscia przez net niby wszystko fajnie ale trzeba miec swiadomosc,ze w pewnym sensie nie jest prawdziwa. Z reszta kazdy ma wlasna teorie na ten temat i czy takie znajomosci tej osobie pasuja czy nie. Kazdemu wedle preferencji.

Outsider- w sumie to chyba jednak troche trzeba Ci zazdroscic,ze nie potrzebujesz ludzi az tak bardzo , ale...jestes tu wiec chyba jednak czasami tego kontaktu lakniesz?
PS.Wszystkiego najlepszego :usmiech:
 
     
outsider 
Nowy


Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-01, 11:23   

jedna osoba do szczęścia by w zupełności starczyła

Ps. dzięki ale nie obchodzę/nie świętuję
 
 
     
LuKaSz93 
Nowy

Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 31
Skąd: Okolice Szczecina
Wysłany: 2017-11-07, 20:45   

Chyba zazdrościć nie ma czego bo przez to nie jest szczęśliwy. Właśnie lepiej też nie uzależniać swego szczęścia od innej osoby, nie myśleć że jak się już kogoś pozna to od razu będzie się szczęśliwym. A jak to jest u Ciebie ze śmiałością do kobiet i ogólnie z poznawaniem? Tak pytam bo jestem również trochę typem samotnika i Cię rozumiem:-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS