Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
witam Was w krainie mgieł
Autor Wiadomość
undervalue 
Nowy


Wiek: 27
Dołączyła: 11 Maj 2017
Posty: 7
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-05-11, 11:01   witam Was w krainie mgieł

Hej.
Szukam miejsca gdzie zadomowię się na dłużej. Takie fora, przy swojej specyfice poniekąd gwarantują takowy byt. Jestem sama, chociaż jak ktoś spotkałby mnie na ulicy nigdy by nie powiedział. Ale to właśnie jest magia masek, które zakładamy każdego dnia, prawda? Przez ostatnie tygodnie próbowałam poznawać ludzi, rozmawiać z nimi, spotykać się ale czegoś w nich brakowało... Brakowało w nich takiej delikatności i subtelności. Oni cieszyli się chwilą, a ja chyba ich demotywowałam swoim spokojem i zachowawczością.

Kilka słów o mnie:
~lubię robić zdjęcia ludziom.
~boję się tłumów.
~mam smutne oczy.
~kocham psy.
~lubię pić wino i słuchać muzyki.
~czytam dużo.
~nie lubie ananasa na pizzy.
 
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2017-05-11, 11:25   

Cześć ;-)
 
     
Adriano4795 
Milczący


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-11, 12:43   

Coś nas łączy, oboje jakby nie pasujemy do dzisiejszego świata. Baw się dobrze :) sporo tu smuty, ale jak się przez nią przekopiesz, będzie dobrze :) witaj w domu :)
 
 
     
shrike 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 15
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-05-11, 14:02   

Witaj na forum!

Też nie przepadam za ananasem na pizzy :) Na poważnie, to skądś znam to męczące uczucie posiadania maski. Bardzo ciężko znaleźć ludzi przy których można być w pełni sobą, przy których człowiek nie musi wstydzić się tego, co w nim jest dobre, a co złe, ale jest akceptowany całkowicie takim jakim jest. Ja mam aktualnie jednego takiego przyjaciela, Tobie również życzę, abyś odnalazła kogoś, przy kim będziesz mogła być sobą!
 
     
Serious 
Aktywny


Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 277
Wysłany: 2017-05-11, 16:09   

Cześć!

Cóż:
- uwielbiam pić wino i słuchać muzyki,
- uwielbiam ananasa na pizzy! :D
 
     
No_drama
Początkujący


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 176
Wysłany: 2017-05-11, 17:21   

Serious/ przybij piątkę! :-D

Undervalue witaj na forum :-D
Tytuł Twojego przywitania od razu skojarzył mi się z piosenką Wilków "Cień w Dolinie Mgieł". Znasz może? Jeśli nie to serdecznie polecam. Delikatne i subtelne.
 
     
undervalue 
Nowy


Wiek: 27
Dołączyła: 11 Maj 2017
Posty: 7
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-05-12, 09:34   

Adriano4795, dziękuje Ci bardzo za tak miłe przywitanie. :oops:
shrike, trzymaj więc tego przyjaciela bardzo mocno i nie puszczaj. :przytul: Mam nadzieję, że też kiedyś kogoś takiego poznam. Sobą bywam jak jestem sam na sam w czterech ścianach..
Serious, witaj :) jeśli lubisz ananasa na pizzy byłabyś idealną kompanką do spotkań przy pizzy! Wyjadałabyś owoce z mojej połówki! I Ty korzystasz i ja! :) PS. Bardzo podoba mi się Twój podpis!
No_drama, właśnie odpaliłam. Nie znałam jej wcześniej. Masz racje. Jest delikatna... Piękna.
Amigo Vulnerable, hej. :)

Dziękuję Wam za takie miłe i duże powitanie!

[ Dodano: 2017-08-09, 22:42 ]
Przybijam sobie sama właśnie piątkę.
Cześć under.
Ostatnio zmieniony przez undervalue 2017-05-12, 09:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS