Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szuka jak igły w stogu siana
Autor Wiadomość
Adriano4795 
Milczący


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-07, 01:12   Szuka jak igły w stogu siana

Hey :) Ogólnie jestem wesoły, ale są wieczory jakie jak te (2:00 to nadal wieczór, nie?), gdy czuję się samotny, czuję że mógłbym ten czas spędzić lepiej.

Wersja maksimum: Szukam miłości mojego życia. Kobiety, dla której będę najważniejszy. Która będzie oddawać mi od siebie 100% i tyle samo dostanie ode mnie. Nie podam preferencji, bo może się okazać że życie płata figle. Dodam tylko że mam specyficzny gust, nie podobają mi się panienki z okładek, powszechnie oceniane na 10/10. Nie przeszkadza mi mniej cm czy więcej kg. Więc nikogo nie skreślam :)

Wersja minimum: Poznam przyjaciółkę. Taką z którą będziemy się zwierzali w takie późne wieczory. Najlepiej taką, z którą będziemy swoimi numerami jeden, z którą będziemy się codziennie witać i żegnać.

To na koniec coś o mnie. 22 lata, 178cm 90kg. Interesuję się polityką, gram w Hearrhstone, lubię bilarda, planszówki. Czytam fantastykę. Z filmów prócz fantasy lubię horrory i komedie (takie odjechane jak Poznaj moich spartan), ale jestem otwarty na każdy gatunek fabularny. To chyba tyle. Czekam :)
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2017-05-21, 21:05   

Wszystko brzmi naprawdę dobrze. :usmiech:
Tylko dlaczego Ty jesteś taki młody? :evil: :mruga:
Ostatnio zmieniony przez Marcy 2017-05-21, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adriano4795 
Milczący


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-21, 21:44   

Nie do mnie te pretensje :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS