Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wysoka warszawianka szuka kogoś dla kogo będzie światłem:)
Autor Wiadomość
Rowerzystka 32 
Nowy

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Maj 2016
Posty: 21
Wysłany: 2017-03-10, 23:10   Wysoka warszawianka szuka kogoś dla kogo będzie światłem:)

Witam,

nazywam się Magda. Mam 33 lata. Jestem wysoką warszawianką o romantycznej duszy. Chciałabym poznać prawdziwego, kulturalnego mężczyznę z zasadami, wrazliwego na drugiego człowieka lubiącego aktywnie spędzać czas:) Jestem zwolenniczką spokojnego poznawania się, tak żeby przejść przez rożne poziomy relacji:) Chciałabym byc dla meączyzny prawdziwą przyjaciółką, która będzie go wspierać i na którego może liczyć, ale tego samego oczekuje w zamian. Nie toleruje kłamstwa. Jestem na tym punkcie mocno wyczulona. Wolę najgorszą prawdę. Życie w kłamstwie i iluzji mnie nie interesuje:)
Lubię aktywnie spędzać czas, dlatego dwa razy w tygodniu przed pracą chodzę na basen. w drodze do pracy czytam książki, Moim telem do życia jest taniec, dlatego raz na jakiś czas muszę się wyładować na parkiecie:) poza tym chodzę na zajęcia taneczne:) w wolnej chwili dużo spaceruję z aparatem w ręku. Staram się uczestniczyć w róznych wydarzeniach kulturalnych jak: chodzenie do kina, do teatru, na koncerty, spotkania z podróżnikami, granie w planszówki:)
Nie toleruję klamstwa, chamstwa i papierosów.
Staram się otaczać ludźmi pozytywnie podchodzącymi do życia:)
Jeśli jesteś mężczyzną z zasadami, luiącym aktywnie spędzać czas to zapraszam do kontaktu:)

P.S. Jesli masz zamiar tylko prowadzić wirtualną znajomość, to zaoszczędź mi i sobie czasu i się nie odzywaj. Ja nie jestem zwolenniczką pisania maili w nieskończoność:) zdecydowanie bardziej zależy mi na znajomościach w swiecie realnym:)

Pozdrawiam wszystkich,
Magda
 
     
Vuko 
Nowy


Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 25
Wysłany: 2017-12-19, 13:52   

Bardzo dużo bym dał za taką przyjaźń. :) Jak jeszcze gdzieś na tym forum jesteś daj mi znać. może będziesz jedną z osób które wyciągną mnie z wegetacji.

Pozdrawiam Paweł.
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2017-12-22, 23:33   

Vuko napisał/a:
Bardzo dużo bym dał za taką przyjaźń. :) Jak jeszcze gdzieś na tym forum jesteś daj mi znać. może będziesz jedną z osób które wyciągną mnie z wegetacji.

Pozdrawiam Paweł.


Strasznie interesowne pojmowanie przyjaźni... Nikt Cię nie wyciągnie z wegetacji, jeśli sam tego nie zrobisz. Nie można przerzucać na kogoś odpowiedzialności za jakość naszego życia.
 
     
Vuko 
Nowy


Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 25
Wysłany: 2017-12-27, 19:48   

Trudno samemu się przełamać gdy nie ma kogoś kto mógłby Cię zmotywować do działania.

Niektórzy potrzebują inspiracji.
 
     
Krystiannn 
Nowy

Wiek: 35
Dołączył: 16 Sty 2024
Posty: 4
Wysłany: 2024-01-16, 14:26   

Romantyczna dusza... ☺️
725582879
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS