Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć :)
Autor Wiadomość
Loxosceles
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-29, 23:51   Cześć :)

Wypada się przywitać, więc się witam. :)
Przybyłam tu w kolejny osamotniony wieczór gdy nie mogę zasnąć a chciałabym z kimś porozmawiać. Choćby wirtualnie. Przeważnie jestem wesoła, czasem jednak w takie wieczory jak ten dopada mnie melancholia i zaczynam się zastanawiać nad tym, że znowu sama. I czy tak już będzie zawsze. Ten stan mija, jednak chciałabym móc tu zostać.
Jestem normalna aż do granic możliwości, podobno inteligentna, na pewno otwarta na świat. Lubię czytać, nałogowo uczę się języków, kiedy mogę to podróżuję, czasem bywam lekko sarkastyczna, nie umiem tańczyć, nie oglądam filmów, namiętnie za to lubię się wylegiwać w wannie. Nie umiem także pisać o sobie, nigdy nie wiem co.
A więc witajcie. :)
 
     
Jula 
Aktywny



Wiek: 52
Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 493
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-01, 00:22   

Witaj:)
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-03-01, 08:33   

Cześć witaj w naszym gronie :-)
 
     
Poljubac 
Milczący



Wiek: 52
Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 64
Wysłany: 2016-03-01, 17:12   Re: Cześć :)

Loxosceles napisał/a:
Wypada się przywitać, więc się witam. :)
Przybyłam tu w kolejny osamotniony wieczór gdy nie mogę zasnąć a chciałabym z kimś porozmawiać. Choćby wirtualnie. Przeważnie jestem wesoła, czasem jednak w takie wieczory jak ten dopada mnie melancholia i zaczynam się zastanawiać nad tym, że znowu sama. I czy tak już będzie zawsze. Ten stan mija, jednak chciałabym móc tu zostać.
Jestem normalna aż do granic możliwości, podobno inteligentna, na pewno otwarta na świat. Lubię czytać, nałogowo uczę się języków, kiedy mogę to podróżuję, czasem bywam lekko sarkastyczna, nie umiem tańczyć, nie oglądam filmów, namiętnie za to lubię się wylegiwać w wannie. Nie umiem także pisać o sobie, nigdy nie wiem co.
A więc witajcie. :)

Witaj! O sobie powiadam, że posiadam dwie lewe nogi (patrz taniec). Od wylegiwania w wannie preferuję tożsamą czynność w Jadranie.
 
     
Jula 
Aktywny



Wiek: 52
Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 493
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-01, 18:20   

Ja tez wybieram taką kąpiel i podglądanie rybek:)
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-03-01, 19:12   

Cześć Loxosceles. Ciekawy nick:)
 
     
konto_usuniete
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-04, 14:54   

Witaj , też dużo czytam ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS