Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć
Autor Wiadomość
Oki Doki 
Nowy

Wiek: 35
Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-02-05, 19:35   Cześć

Witam.

Przeglądając różne strony psychologiczne, trafiłem na to forum. Jako że, również często odczuwam samotność postanowiłem do Was dołączyć. Staram się jej nie ulegać i często wychodzę w różne miejsca sam. Do kina, na koncert, spacer itd. Jednak bez towarzystwa czegoś brakuje, zresztą sami wiecie o co chodzi.

To jeszcze raz cześć wszystkim!
 
     
Lila25 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 104
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-02-05, 21:58   

Cześć Tobie :)


I podziwiam raz byłam na koncercie sama i mimo iż koncert był świetny źle się sama na nim czułam....
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2015-02-05, 21:58   

no siemka

Dokładnie też tak czasem robie, ale gapienie się samemu w kinowy ekran czy coś , no czuję się jakby był w tym kinie ale tak jakoś bez celu sensu... chęć spędzania czasu z kimś powoduje, że samotne łażenie gdziekolwiek nie sprawia mi jakiejkolwiek przyjemności... chyba mamy to samo ;]
 
     
Lila25 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 104
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-02-06, 08:40   

Nawet nie masz z kim w tym kinie na reklamach porozmawiać, po wyjściu z kina nie możesz pogadać na temat filmu... ciężkie życie samotnika ...
 
     
kamiledi15 
Początkujący


Wiek: 35
Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 144
Wysłany: 2015-02-06, 18:21   

Ja na koncerty i przedstawienia chodzę sam i nie przeszkadza mi to dobrze się bawić. Przynajmniej nikt mi z boku nie gęga i mogę się skupić w całości na występie. Nawet na Sylwestra pojechałem sam na koncert, zrobiłem sobie fotkę z Markiem Sierockim i złożyłem mu życzenia noworoczne.
Ale zgadzam się oczywiście, że czegoś brakuje. Chciałoby się po takim występie z kimś pogadać, ale szczerze mówiąc... Po tylu latach to nawet nie wiem, czy bym potrafił ubrać myśli w słowa. Tak więc, dobrze Cię rozumiem.
Ostatnio zmieniony przez kamiledi15 2015-02-06, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Lila25 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 104
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-02-07, 10:00   

No nie wiem, bo ja chodzę na koncert, żeby trochę też potańczyć po śpiewąć ( a raczej po krzyczeć), a tak w samotności to tak jakoś głupio, nie wiem może innaczej jest na koncercie jakieś muzyki klasycznej, gdzie się siedzi i słucha to może w samotności jest fajnie, można się bardziej skupić, ale na koncercie bardziej tanecznym to tak średnio w samotności... takie jest moje zdanie oczywiście :)
 
     
Oki Doki 
Nowy

Wiek: 35
Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-02-08, 23:24   

No właśnie mi, gdy chodzę sam do kina najbardziej brakuje tego, że nie mam z kim porozmawiać o tym co obejrzałem. A co do faktu, że jestem sam w kinie to nie mam z tym problemu. Chociaż z tego co słyszałem to chodzenie w pojedynkę do kina, jest przez wielu ludzi uznawane za coś dziwnego. I rzeczywiście samotnych osób przychodzi tam bardzo mało.
 
     
Lila25 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 104
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-02-09, 10:37   

No ja w kinie, nigdy nie byłam sama, nawet jak był film, który bardzo chciałam oglądnąć, a jedni albo nie mieli czasu, albo kasy na kino, to w końcu zmusiłam mamę, żeby ze mną poszła, ale sama to nigdy nie byłam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS