Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Święta Bożego Narodzenia w wydaniu samotnych!
Autor Wiadomość
Smutnooki 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 78
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 2013-12-20, 14:46   Święta Bożego Narodzenia w wydaniu samotnych!

Jak w temacie, już za chwilę, już zaraz, będzie Boże Narodzenie czy wy, tak jak ja, spędzicie je w samotności? Wiem wiem, może to hardcorowe pytanie ale cóż poradzić. Wiem co mnie czeka za parę dni i tak sobie pomyślałem, może nie jestem w tym osamotniony/jedyny, może wokół mnie/na tym forum są osoby, które te jakże rodzinne święta, spędzą w odosobnieniu, otoczone czterema ścianami i niczym a raczej nikim więcej. Mam do was pytanie, jak sobie radziliście w przeszłości z taką sytuacją? (dla mnie, to już 4 takie święta w życiu ale nie pod rząd). Czy w ogóle byliście w takiej sytuacji? Ja mając taką perspektywę, postanowiłem zgłosić się na ochotnika na drugą zmianę i nockę do pracy. (szef aż chciał mnie ozłocić, za takie poświęcenie ale alternatywa, nie była w niczym lepsza, to cóż, niech chociaż inni są z rodzinami; praca lekka biurowa ale wymagająca obecności nawet w święta). Tak, to jest dopiero wizja ^^, ja sam w całym biurowcu ale cóż, lepsze to niż siedzenie w mieszkaniu, gapienie się w TV i dobieranie sobie do głowy, widząc całą tą świąteczną otoczkę. Jak dla mnie, nie ma nic gorszego. W związku z tym, mam do was pytanie czy może w ten jakże szczególny wieczór a raczej cały dzień, znajdzie się ktoś do pogawędek na gg? Powiem szczerze, że tak czy tak, tego dnia i w następne, będę siedział przed laptopem czy czymkolwiek co ma łączność z internetem i będę szukał... Ludzi samotnych tak jak ja, chcących choć w ten wirtualny sposób, poczuć bliskość drugiej osoby. Ech...a mówi się, że święta to czas radości i nadziei, hehe...jakoś tego nie widzę. Niekoniecznie mówię o was samych ale może znacie kogoś, kto jest też samotny w święta a nie ma odwagi czy ochoty odpowiedzieć na wasze zaproszenie do wigilijnego stołu, to może choć zdecyduje się na pogawędkę? Śmiało, możecie podać tej osobie, mój adres gg ( ekhm..., tylko bez szaleństw). Pozdrawiam was wszystkich.
Ot skromne dla was życzenia :-D
Kochani...śniegu po nerki, udanej pasterki, prezentów moc, miłości co noc, smacznego bigosu, gwiazdki z kosmosu oraz tyle radości ile karp ma ości. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!! :aniolek: (jedyny akcent, jako taki pasujący do w/w świąt; hehe śnigu po nerki, cóż za ironia :lol2: )
 
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-12-20, 14:57   

Polecam: http://samotnosc-forum.waw.pl/topics12/wigilia-vt314.htm
 
 
     
Smutnooki 
Milczący



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 78
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-20, 15:05   

;-) thx widać, że niezbyt dobrze poszukałem, mój błąd... :-D
 
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-21, 21:14   

Aby tematy się nie powtarzały. Vyar podała link, gdzie znajduję się podobny temat. Ten zostaje zamknięty.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS