Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Vyar
2013-11-09, 18:48
Tatuaże, kolczyki, wygląd?
Autor Wiadomość
ShadowOna22 
Nowy

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 27
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-11-09, 15:05   Tatuaże, kolczyki, wygląd?

Tak jak w temacie, co o tym sądzicie?
Czy to ma jakieś znaczenie dla Was?
Osobiście posiadam i tatuaże i piercing i już wkurza mnie(dosłownie!) , że każdy mnie ocenia przez pryzmat tego, wrr...
 
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-09, 16:13   

Po pierwe, zapewne jesteś dość mądrą osobą i inteligentną ale chyba zapomniałaś o opcji szukaj? I do tego temat nie do tego działu.
Po drugie, temat o tatto już jest http://samotnosc-forum.waw.pl/topics12/tatuaz-vt436,120.htm .Jak się nie mylę temat o piercingu też był gdzieś (chodź tu się mogę mylić)

A teraz w temacie. Jak wiadomo są różne gusta, gusteczki. Jedni lubią rudych ludzi drudzy lubią łysych. Mamy z roku na rok coraz bardziej odważne, ba otwarte społeczeństwo względem ostatnich lat. Kiedyś ludzi szokowały odkryte ramiona w kościele(Tak słyszałem(...)). Dziś ludzi mało co szokuje... Polskie społeczeństwo w sporych aglomeracja jest moim zdaniem dość otwarte na różne, ekstrawagancje. Lecz nie udawajmy jak cie widzą tak cie piszą... ( czy jakoś to podobnie szło?)

Tatto w dzisiejszych czasach jest dość powszechnie akceptowane, pod warunkiem że niema przesady że na pół twarzy :D, bowiem potem robotę trudno znaleźć gdzie musisz mieć stały kontakt z klientami (face to face).
Piercing - z nim problem jest większy, bowiem różnie jest odbierany, dla jednych obrzydliwy, dla drugich fajny...

W naszym pięknym kraju, żądzą w głowach wielu ludzi dość stare stereotypy, powoli już one wymierają, chodź nadal można uśłyszeć że facet z długimi włosami to jakiś "narkoman" lub "satanista".

Ja osobiscie lubię tatto u ludzi, sam planuję sobie zrobić. A co do Piercing'u, to w 95% przypadków na twarzy u kogoś, strasznie mi się niepodobanie.

ShadowOna22 napisał/a:
(...) że każdy mnie ocenia przez pryzmat tego, wrr...
Nie widzę w tym nic niezwykłego...
Kolczyki możesz zawsze wyjąć, a tatto ukryć pod ubraniem lub w ostateczności usunąć laserowo.
Ostatnio zmieniony przez Poddrzewem 2013-11-09, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-11-09, 18:47   

Odsyłam do dalszej dyskusji do tematu podanego przez Poddrzewem. Ten zamykam jako powtórzenie.
Ostatnio zmieniony przez Vyar 2013-11-09, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS