Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewczynę z Trójmiasta chętnie poznam
Autor Wiadomość
Duch 
Nowy

Wiek: 31
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 8
Skąd: Trójmiasto
  Wysłany: 2013-05-06, 19:44   Dziewczynę z Trójmiasta chętnie poznam

Na początku chciałbym przywitać forumowiczki, forumowiczów i wszystkich innych towarzyszy niedoli :)
Chętnie nawiąże znajomość z dziewczyną, z którą mółbym pogadać oraz ewentualnie się spotkać i spędzić trochę czasu (a czas pokaże czy przemieni się owa znajomośc w coś wiecej) . Mam na imię Mateusz, mam 20 lat, studiuję, jestem trochę jak człowiek renesansu, interesuję się wszystim po trochu, (ale najbardziej historią). Jestem podobno całkiem inteligentny, lubię spacerować i czytać książki. Mam coś koło 175 cm wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy. Szukam kogoś najlepiej z okolic Trójmiasta i w wieku zbliżonym do mojego, dobrze by było jeśli byłaby to osoba nie paląca, miła, często się uśmiechająca i bardzo lubiąca się przytulać :przytul: . Zainteresowane dziewczyny zachęcam do odezwania się :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS