Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
z cyklu erotyka itp.
Autor Wiadomość
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 15:48   z cyklu erotyka itp.

A więc tak:) Wyjeżdżacie ze swoim ukochanym na 3 dni. Żeby ze sobą pobyć, tak po prostu z dala od wszystkiego. Zamieszkacie w hotelu. Co zaplanowalibyście na te 3 dni? Chodzi mi o rzeczy powiązane z łóżkiem i seksem ale nie tak proste i zwykle jak zawsze tylko wyjątkowe które facet będzie długo pamiętał. Po prostu taki prezent. Piszcie;)
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-10-13, 16:37   

Facet jest przebrany za telefon komórkowy i bierze swoją partnerkę od tyłu, a ona za każdym pchnięciem wydaje dźwięk "drrryń", "drrryń".
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 17:50   

U mnie nie ma czegoś takiego jak "proste i zwykłe jak zawsze", ale zmiana otoczenia na pewno wpłynęłaby pozytywnie (:
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-10-13, 17:56   

Po tym jak dojdzie powiedz mu: "kochanie żartowałam, nie biore tabletek". Napewno zrobisz na nim wrażenie :lol:
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-10-13, 18:11   

O!! A może trochę przemocy??? Trzeba tylko ustalić pewne hasło, po wypowiedzeniu którego partner zaprzestaje tortur :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 18:13   

no tak, wypowiadają się sami panowie, a co zaproponują panie? d;
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-10-13, 18:15   

Facet jest przebrany za rycerza, a kobieta za księżniczkę, potrzeba tylko wynająć zapaśnika do roli smoka!!!
 
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 18:46   

widzę że robicie sobie żarty.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 18:50   

Kto jak kto, ale dominacja jest mile widziana (wg mnie) jako zabawa. xd
a jeśli dziewczyna jest do tego chętna, nie miałbym nic przeciwko podciągnąć tego do granic przyzwoitości (:
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-10-13, 19:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 19:21   

Sen napisał/a:
Kto jak kto, ale dominacja jest mile widziana (wg mnie) jako zabawa. xd
a jeśli dziewczyna jest do tego chętna, nie miałbym nic przeciwko podciągnąć tego do granic przyzwoitości (:


Zależy co masz na myśli pisząc "dominacja" :)
 
     
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2012-10-13, 19:25   

na takim wyjezdzie moze byc bardzo fajnie.... nie napisze ci konkretow bo nie wiem co ogolnie u was sie dzieje normalnie :) :P ale z tego cos wiem to faceci lubia cos czego nawet by sie nie spodziewali po swojej partnerce.... czasem wystarczy przebranie za uczennice dwa warkoczyki.... inni wola cos mocniejszego...;D wszystko zalezy od pary i ich checi poznawania nowych rzeczy
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 19:34   

lenazkiw napisał/a:
Sen napisał/a:
Kto jak kto, ale dominacja jest mile widziana (wg mnie) jako zabawa. xd
a jeśli dziewczyna jest do tego chętna, nie miałbym nic przeciwko podciągnąć tego do granic przyzwoitości (:


Zależy co masz na myśli pisząc "dominacja" :)


mmm :)

Oryginalnych rzeczy już ciężko jest wymyślić. Sznur, chustka na oczy, krępująca pozycja, brak reakcji na słowo "nie", sprawianie "przyjemnego" bólu, nie wiem jak z poniżaniem, ale jeśli nie czułbym nic do partnerki (prócz pociągu seksualnego) to pewnie bym się skusił.

Oryginalność pojawia się w wykonaniu d;

iskierka503 napisał/a:
n z tego cos wiem to faceci lubia cos czego nawet by sie nie spodziewali po swojej partnerce.... czasem wystarczy przebranie za uczennice dwa warkoczyki.... inni wola cos mocniejszego...;D wszystko zalezy od pary i ich checi poznawania nowych rzeczy


Tu się zgodzę, nawet prosta rzecz w wykonaniu kobiety, a potrafi zdziałać cuda większe niż nie wiadomo jakie wygimbusy. xd
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-10-13, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2012-10-13, 20:02   

faceci lubia jak dziala sie im na wyobraznie.... :D posadz go na krzesle zakryj oczy i cos porob wokol niego:P prawda to Sen,??? :P
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 20:03   

Sen napisał/a:
lenazkiw napisał/a:
Sen napisał/a:
Kto jak kto, ale dominacja jest mile widziana (wg mnie) jako zabawa. xd
a jeśli dziewczyna jest do tego chętna, nie miałbym nic przeciwko podciągnąć tego do granic przyzwoitości (:


Zależy co masz na myśli pisząc "dominacja" :)


mmm :)

Oryginalnych rzeczy już ciężko jest wymyślić. Sznur, chustka na oczy, krępująca pozycja, brak reakcji na słowo "nie", sprawianie "przyjemnego" bólu, nie wiem jak z poniżaniem, ale jeśli nie czułbym nic do partnerki (prócz pociągu seksualnego) to pewnie bym się skusił.

Oryginalność pojawia się w wykonaniu d;

iskierka503 napisał/a:
n z tego cos wiem to faceci lubia cos czego nawet by sie nie spodziewali po swojej partnerce.... czasem wystarczy przebranie za uczennice dwa warkoczyki.... inni wola cos mocniejszego...;D wszystko zalezy od pary i ich checi poznawania nowych rzeczy


Tu się zgodzę, nawet prosta rzecz w wykonaniu kobiety, a potrafi zdziałać cuda większe niż nie wiadomo jakie wygimbusy. xd



wszystko ok ale bez "przyjemnego" bólu i bez poniżania:D noi zaopatrzę się w całe mnóstwo świeczek:) Atmosfera musi być
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 20:04   

iskierka503 napisał/a:
faceci lubia jak dziala sie im na wyobraznie.... :D posadz go na krzesle zakryj oczy i cos porob wokol niego:P prawda to Sen,??? :P


zawiązane oczy będą na 100% :) na pewno pobudza zmysły
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS