Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Opole i okolice
Autor Wiadomość
kostek 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 102
Skąd: Opole
Wysłany: 2014-04-24, 20:15   Opole i okolice

Witam :)
Piszę tutaj z nadzieją na poznanie kogoś z bliskiej okolicy by móc spotykać się w realu.
Ogólnie rzecz biorąc mam 18 lat i od zawsze dokucza mi samotność,nie mam z kim wyjść ani z kim pogadać co od dłuższego czasu mnie dobija ;/
Jestem osobą która trzyma się z daleka od większych grup ludzi ponieważ czuje się wtedy niepewnie oraz jakoś nie potrafię się z tą grupą "skomponować" przez co przebywam gdzieś na uboczu robiąc za statystę :lol2:
Jestem również osobą nieśmiałą jeśli chodzi o kontakty z dziewczynami co ułatwieniem w nawiązywaniu relacji niestety nie jest :-| ale przejdźmy do rzeczy.
Chciałbym poznać osobę podobną do mnie,kogoś z kim mógłbym się spotkać oraz się dogadać,kogoś kto po prostu zrozumie..
Ważne dla mnie również jest to aby ta osoba była dziewczyną z tego względu że to kontaktu z płcią przeciwną najbardziej mi brakuje,poza tym nie potrafię rozmawiać o moich problemach z facetem,jaką taką blokadę mam :-|
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że ktoś się znajdzie ;)
 
     
Anassstazja 
Nowy

Wiek: 30
Dołączyła: 25 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2014-04-25, 21:05   

Hmm... Godzina pociągiem ode mnie do Opola. Zgłasza się K-Koźle ;)
 
     
kostek 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 102
Skąd: Opole
Wysłany: 2014-04-29, 17:08   

Nadal aktualne.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-01, 14:58   

Powodzenia życzę; :peace:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS