Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam miłego i wrażliwego partnera
Autor Wiadomość
Lady Jess 
Początkujący

Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2017-01-04, 02:11   Szukam miłego i wrażliwego partnera

Nazywam się Karola, mam 19 lat i mieszkam w Warszawie. Szukam faceta delikatnego, wrażliwego, dobrego, miłego, kruchego, umiejącego wyrażać swoje uczucia, poświęcającego mi dużo czasu, dającego opiekę i wsparcie, będącego moim najlepszym przyjacielem.

jasiojas 
Nowy

Wysłany: 2017-01-07, 16:03   

Witam
Nie jestem pewny, czy doszła do Ciebie wiadomość, więc napiszę i tutaj :)
Pytanie zasadnicze: Czy nie będzie Ci przeszkadzać, że mam 25 lat (nie wyglądam na tyle, czasem zdarza się też, że proszą mnie o dowód)?
Więc tak: obecnie studiuję w Warszawie, a pochodzę z Białegostoku. Studiuję od października 2016 r. Oprócz tego należę tez do organizacji studenckiej SoliDeo.
Z charakteru to mogę powiedzieć tylko, że jestem trochę nieśmiały, reszte sama być oceniła :)
Jeśli jesteś zainteresowana i nie przeszkadza Ci mój wiek, zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez jasiojas 2017-01-07, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  

Panoramix
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-07, 18:22   

No to zmień sobie na 25 lat, bo w profilu masz 36. :)

Odpowiedz do tematu