Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Romantyczka z Warszawy twardo stąpająca po ziemi szuka...
Autor Wiadomość
Rowerzystka 32 
Nowy

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Maj 2016
Posty: 21
Wysłany: 2016-05-30, 22:12   Romantyczka z Warszawy twardo stąpająca po ziemi szuka...

Dobry wieczór,

mam 32 lata. Chciałabym poznać mężczyznę w moim wieku lub starszego z kim na początek będzie można szczerze porozmawiać o wszystkim i o niczym:) Na pewno jestem osobą lojalną, godną zaufania, zawsze starającą się pomóc, wrażliwą. Ciekawią mnie nowe miejsca, to co piękne dla oczu i duszy.
Jazda na rowerze i taniec to dwie rzeczy bez których nie potrafię żyć. Poza tym lubię robić zdjęcia, czytać ksiązki, uczestniczyć w różnych wydarzeniach kulturalnych. W moim słowniku nie ma pojęcia nudy. Uważam, że zawsze można coś wyśleć wystarczy tylko chcieć:)
Chciałabym poznać mężczyznę, który wie, czego chce od życia, który nie szuka ideału i zaakceptuje mnie w pełni taką jaka jestem. Cenię szarmanckich mężczyzn z wartościami. Biorąc pod uwagę jak wiele osób szuka dzisiaj tylko jednego to mam wrażenie jakbym była z innej bajki. Tęsknie za czasami kiedy ludzie poznawali się na spokojnie. Chcieli wszystko o sobie wiedzieć.
Szukam osoby, która motywuje do dobrego i nie przesiaduje całymi popołudniami na kanapie ale ma apetyt na życie:)

P.S. Może nie jest na miejscu abym od razu o tym pisała, ale dodam, że mam 176 cm wzrostu i nie chciałabym znowu usłyszeć "O matko, ale jesteś wysoka":)
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-05-30, 22:40   

176 cm? Jak dla mnie to normalny wzrost :oczko:
Ja akurat za młody jestem, zatem jedyne co mogę zrobić to życzyć szczęścia i znalezienia kogoś wartościowego :usmiech:
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-05-31, 20:35   

Ale spokojnie, trzeba uważać kogo się poznaje.
Nie jest łatwo trafić na kogoś odpowiedniego. Osoby z Internetu mogą podawać się za kogoś innego, niż są w rzeczywistości.
 
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-06-02, 19:30   

Rowerzystka 32 napisał/a:
176 cm wzrostu i nie chciałabym znowu usłyszeć "O matko, ale jesteś wysoka":)
Ah, szkoda że nie 180 :>
 
 
     
zapominajka 
Aktywny



Dołączyła: 01 Gru 2015
Posty: 251
Wysłany: 2016-06-06, 04:28   

ja jestem niska, zawsze zazdrościłam wysokim dziewczynom, w szkole miałam koleżankę 184cm, bardzo piękna dziewczyna, jak szłyśmy razem, to mnie nawet nie zauważali, do tego stopnia, że jak się raz facet na nią zapatrzył to omal mnie nie stratował.... po prostu mnie nie widział... eh...
 
     
ceem 
Nowy

Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: 2016-09-06, 23:08   

I jak efekty poszukiwań?
 
     
pawelek 
Milczący


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2020-07-01, 08:20   

Jak poszukiwania ?
 
     
notideal 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Maj 2018
Posty: 115
Wysłany: 2020-07-28, 10:02   Re: Romantyczka z Warszawy twardo stąpająca po ziemi szuka..

[quote="

P.S. Może nie jest na miejscu abym od razu o tym pisała, ale dodam, że mam 176 cm wzrostu i nie chciałabym znowu usłyszeć "O matko, ale jesteś wysoka":)[/quote]

Ja mam 182 cm...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS