Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
przyjaźń
Autor Wiadomość
faelwenn
Nowy

Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 40
Wysłany: 2012-06-13, 19:05   przyjaźń

Szukam przyjaciela - osoby do rozmowy, do wymiany zdań, poglądów, wspólnego spędzania czasu.

Może później coś z tego by wynikło - nie chcę się śpieszyć, z pośpiechu nic dobrego nie wynika, poza tym mam trochę przykrych doświadczeń i wolę skupić się na przyjaźni.

osoby z okolic Krakowa lub Poznania lub Warszawy (nie wiem jeszcze gdzie na studia).


Jeśli jesteś osobą szczerą, odpowiedzialną, nie lubisz kłamstw i myślisz o poważnym związku na ZAWSZE:) to napisz.

Szukam kogoś w wieku 21 - 27, osoby poważnej która lubi poznawać nowe rzeczy, podróże... prowadzi spokojny tryb życia i rodzinny - raczej domator, czasem wyjścia na kameralny koncert, muzeum, opera, kino... spotkania z przyjaciółmi. cenię sobie "wnętrze". nie będę pisać o brunetach ani blondynach. choć przyznam, że podoba mi się gdy mężczyzna ma brodę i jest trochę "zarośnięty" na twarzy.

Mam 21 lat. więcej na prv:)

pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS