Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam wartościowego , wrażliwego chłopaka :) Łódź ale nie t
Autor Wiadomość
Tamaraa25 
Nowy

Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-12-24, 01:29   Poznam wartościowego , wrażliwego chłopaka :) Łódź ale nie t

Jestem spokojną , bardzo uczuciową i wrażliwą dziewczyną , ceniącą sobie empatię i zrozumienie od innych ludzi :) Traktuje poważnie relacje i staram się wspierać i pomagać innym. Myślę że jestem też dość sympatyczna :) Szukam przyjaźni ale też kogoś kto będzie potrafił stworzyć poważny zwiazek. Poznam sympatycznego , kulturalnego i wrażliwego chłopaka z klasą , który będzie potrafił być wyrozumiały i co ważniejsze , posiadł też umiejętność słuchania , zrozumienia :) Żeby wiedzial czego chcę i potrafił zapewnić swojej ukochanej poczucie bezpieczeństwa w związku. Myślę że odległość nie ma ąz tak kolosalnego znaczenie , chociaż ja jestem z Łodzi i jak na razie nie zmotoryzowana. Mam 19 lat , myślę że wiek nie gra większej roli a dojrzałość do związku ... Ktoś w miarę szczupłej , normalnej budowy chociaż wygląd nie ma aż tak powalającego znaczenie , chodzi o chemię pomiędzy nami i TO COŚ :) Chociaż nie ukrywam że podobają mi się blondyni lub bruneci o niebieskich oczach :) Powinien być zadbany i z klasą , to istotne. Najlepiej poznać kogos na żywo więc z możliwościa szybkiego spotkania się w realnym swiecie :) Dodam jeszcze coś o swoich zainteresowaniach którym jest rozwój osobisty , psychologia i podróże :) Dobrze byłoby gdyby mój partner podzielał w jakimś małym stopniu pewne zainteresowania i co ważniejsze wierzył że większość rzeczy i problemów da się wspólnymi siłami wypracować i zmienić. Nie jestem typem imprezowiczki , nie palę , nie pije itp...Lubię chodzić do kina , na spacery , najchętniej czas spedzam nad wodą i na działce oraz w podróżach w piękne miejsca :)
Ostatnio zmieniony przez Tamaraa25 2014-12-24, 01:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Kim 
Nowy

Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 5
Wysłany: 2014-12-25, 20:01   

Hej. Chętnie Cię poznam. Jestem w podobnym wieku. Mam jakiś problem z wysyłaniem PW, więc napiszę tutaj. ;-)
 
 
     
mastrotitta 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 9
Wysłany: 2015-06-03, 02:09   

Tamaraa25, Witaj.
Nie będę się rozpisywać, bo godzina już późna. Mam 25 lat, chyba jestem dość normalną osobą, zwyczajnym facetem. Nie udawało mi się poznać nikogo na stałe w realu, więc może czas spróbować w Internecie. Możemy np skoczyć do kina.
Pozdrawiam, Łukasz
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS