Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam :)
Autor Wiadomość
Amber25 
Milczący


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-10-30, 00:12   Poznam :)

Poznam sympatycznego kolege ;) cudownie by było gdyby był z Łodzi lub okolic ale że moje marzenia nie wypalaja zbyt często to nie bd sie nastawiać na takie luksusy :-P Ogólnie chciałabym poznać kogoś z tego miasta , kto miałby czas dla mnie , chcialby mnie poznać zobaczyć co sie z tego rozwinie może sie spotkać . Bardzo potrzebuje kogoś do poromawiania na poważne tematy , pośmiania się rónież i spędzenia miłego czasu nawet do pomilczenia. Jestem z natury spokojną osóbką ale mimo to w dobrym towarzystwie lubie sie śmiać . Cierpnie na samotność nie tylko związana z brakiem chłopaka ale też znajomych , raczej dobrych znajomych bo jako takich mam ale raczej fałszywych niestety ;( Mam więc ogromna nadzieje że dzięki temu forum odnajdzie sie też ktoś w podobnej sytuacji do mojej lub poszukujacy kogoś takiego oczywiście chodzi mi o znajomość dłuższa niz pare chwil do popisania bo takich dużo nawiazywałam a potem okazywło sie że nagle ten ktoś taki saotny to wcale nie jest i nie ma juz czasu....
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 00:23   

no szkoda, że nie jestem z Twojego miasta, ale rozmawiać zawsze można ;p
 
     
SalaSamobójców
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 00:42   

Amber25 nie czekaj aż ktoś do Ciebie napisze ... Ty napisz do tej osoby czy to ludzi ..
 
     
Peter 
Milczący


Wiek: 39
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 62
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-30, 21:50   

Zapraszamy na spotkania w Łodzi, w szerszym gronie łatwiej będzie zwalczyć samotność :)
 
 
     
Amber25 
Milczący


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-11-02, 22:00   

Maybe it's anybody here ?
 
     
Amber25 
Milczący


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-11-04, 00:46   

:wesoly: :?:
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 20:16   

Ten ktoś musi być koniecznie z Łodzi? :-)
 
     
Amber25 
Milczący


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-11-04, 22:57   

Mr.eM napisał/a:
Ten ktoś musi być koniecznie z Łodzi? :-)

Nie musi ale kontakt tylko przez pisanie po dluższym czasie staje sie pusty , tylko samo pisanie co prawda można poznac w ten sposób kogoś i jest dobrym czasami ale nic nie zastąpi rozmowy w cztery oczy po za tym do ekranu nie da sie przytulić :D
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 23:18   

Amber25 napisał/a:
Mr.eM napisał/a:
Ten ktoś musi być koniecznie z Łodzi? :-)

Nie musi ale kontakt tylko przez pisanie po dluższym czasie staje sie pusty , tylko samo pisanie co prawda można poznac w ten sposób kogoś i jest dobrym czasami ale nic nie zastąpi rozmowy w cztery oczy po za tym do ekranu nie da sie przytulić :D


No tak : ) Temat jest zatytułowany 'Poznam' i nie wiem kto go przeinaczy na 'Popiszę' : D
Wiadomo, że o poznawanie się chodzi :-)
 
     
Amber25 
Milczący


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-11-05, 14:30   

Mr.eM napisał/a:
Amber25 napisał/a:
Mr.eM napisał/a:
Ten ktoś musi być koniecznie z Łodzi? :-)

Nie musi ale kontakt tylko przez pisanie po dluższym czasie staje sie pusty , tylko samo pisanie co prawda można poznac w ten sposób kogoś i jest dobrym czasami ale nic nie zastąpi rozmowy w cztery oczy po za tym do ekranu nie da sie przytulić :D


No tak : ) Temat jest zatytułowany 'Poznam' i nie wiem kto go przeinaczy na 'Popiszę' : D
Wiadomo, że o poznawanie się chodzi :-)

Czasem tak bywa ;) W takim razie jeśli ta osoba ma możliwość jakąkolwiek aby sie spotkać ( pomimo dzielących km np.) to miło by było :D
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-05, 15:37   

Amber25 napisał/a:
Mr.eM napisał/a:
Amber25 napisał/a:
Mr.eM napisał/a:
Ten ktoś musi być koniecznie z Łodzi? :-)

Nie musi ale kontakt tylko przez pisanie po dluższym czasie staje sie pusty , tylko samo pisanie co prawda można poznac w ten sposób kogoś i jest dobrym czasami ale nic nie zastąpi rozmowy w cztery oczy po za tym do ekranu nie da sie przytulić :D


No tak : ) Temat jest zatytułowany 'Poznam' i nie wiem kto go przeinaczy na 'Popiszę' : D
Wiadomo, że o poznawanie się chodzi :-)

Czasem tak bywa ;) W takim razie jeśli ta osoba ma możliwość jakąkolwiek aby sie spotkać ( pomimo dzielących km np.) to miło by było :D


Jeśli chodzi o mnie, to nie widzę przeszkód, tylko więcej czasu musi się znaleźć ;-) :usmiech:
 
     
Amber25 
Milczący


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-11-07, 14:27   

:-)
 
     
Amber25 
Milczący


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2012-12-09, 13:17   

Odświeżam ten temat , zależy mi na długotrwałej znajmości , szukam kogos na powaznie z możliwoscia spotkania się , nie na moment ;) Może znajdzie sie ktoś kto bd chciał nawiązac taka znajomość :)
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-09, 13:30   

<pakuje walizki i przyjeżdża do Łodzi>

(:
 
     
Yogi 
Częsty bywalec



Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 583
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-12-09, 17:03   

Co tam w Łodzi słychać ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS