Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam i szukam...
Autor Wiadomość
śnieżynka 
Milczący


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 97
Skąd: Wawa
Wysłany: 2013-03-11, 09:10   Poznam i szukam...

Mam 24 lata, niedługo kończę studia i od ładnych kilku lat trwając w samotności i pustce wydawało mi się że jestem szczęśliwa...Niedawno zdałam sobie sprawę że nie do końca, czegoś a właściwie kogoś...bo osoby nie należy sprowadzać do rzeczy brakuje mi w życiu...

Szukam kogoś kto mógłby wypełnić tą pustkę, zaakceptować mnie taką jaka jestem, pozwolić mi być sobą...kto podobnie jak ja rozumie i czuje świat...jest wrażliwy na los innych, chce pomagać, co najważniejsze wierzący...Nie zamykam się na inne znajomości ale nie ukrywam że wiara ma dla mnie bardzo duże znaczenie...
Kogoś z kim będzie możliwość by poznać się realnie, zdarzają się wirtualne uczucia ale to nie to samo co widzieć kogoś spotykać się i poznawać...
Kogoś kto będzie szanował mnie i moją godność, dla kogo wystarczy sama moja obecność...Bo nie kocha się kogoś za coś ale po prostu za to że jest...Cechy są ważne...ale nie warunkują całkowicie miłości...

Od razu dodam że jestem bardzo wrażliwa, lubię marzyć ale jednocześnie silna...
Szukam, poznam....i czekam na to co przyniesie czas....
 
     
Blaise 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 170
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2013-03-11, 15:57   

Mimo że się nie kwalifikuję, to zabiorę głos i zapytam się, a co Ty możesz zaoferować, komuś kto chciałby Cię poznać?
 
 
     
śnieżynka 
Milczący


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 97
Skąd: Wawa
Wysłany: 2013-03-11, 22:25   

Wszystko to co sama wymieniłam.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-12, 00:30   

Wszystko ładnie, pięknie, ale niestety nie jestem wierzący ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS