Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
poszukiwany prezent od Świętego Mikołaja
Autor Wiadomość
kochanie
Nowy

Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Świdnik k/Zamościa
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-30, 11:54   

Moze klamia. Ludzie tak robia, ze czasem prawia falszywe komplemanty tylko po to by zyskac w tobie sojusznika. Marudzenie to juz jakis trop, jednak najlepiej by bylo gdybys opisala ze szczegolami co robilas przez caly rok. Zrobimy burze mozgow i wytypujemy co nadaje sie do poprawy, a co moze zostac. Wiec pisz, pisz, pisz! Niechaj twe slowa ukaza sie naszym oczom!
 
     
Tutiki
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 11:58   

Cały rok? praca szkoła praca szkoła praca szkoła praca praca praca urlop praca praca i znowu szkoła tak mniej więcej minął ten rok. Nie bardzo miałam czas na coś innego, a jak już był czas to postanowiłam go przeznaczać na bierny odpoczynek i sen
 
     
kochanie
Nowy

Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Świdnik k/Zamościa
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-30, 12:07   

A wiec mamy juz lenistwo, ktore przejawia sie w postaci marnowania czasu i przesypiania calych dni zamiast robienia czegos pozytecznego. To juz moglo byc argumentem przemawiajacym przeciw tobie. Teraz napisz czym zajmujesz sie w pracy. Czy jest to moralne? Czy nie oszukujesz ludzi wciskajac im jakichs kredytow, ktorych nie moga splacic? Czy nie zarabiasz na cudzym nieszczesciu? Czy jestes uczciwa wobec pracodawcow, kolegow z pracy i klientow? Skoro wspomnialas o nauce tez warto to przeanalizowac. Czy zdarzylo ci sie oszukiwac koegow z roku lub wykladowcow? Czy uzywalas sciagawek? Czy bylas pomocna, czy raczej wykorzystywalas ludzi dla swoich korzysci? Pomocne bedzie tez podanie nazwy kierunku, ktory studiujesz. Niektore z nich same z siebie sa strata czasu i podchodza pod lenistwo zapewniajace czlowiekowi dodatkowe wakacje czasem blednie nazywane studiami.
 
     
Tutiki
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 12:17   

Nie zdarzyło mi się jeszcze przespać całego dnia, nie mam na to czasu.
Zarówno praca i jak i studia (skoro i pracuje i studiuje studia nie mogą być wakacjami, zdecydowanie wołałabym odpoczywać niż studiować) są potrzebne i pożyteczne.
Jestem uczciwa, i niestety to nie ja wykorzystuje innych tylko oni mnie.
 
     
kochanie
Nowy

Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Świdnik k/Zamościa
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-30, 12:27   

W takim razie moze po prostu twoje zyczenie nie dotarlo. Napisz ogloszenie raz jeszcze, a moze tym razem odpowie ci jakis wartosciowy mezczyzna. Grunt to za wczesnie nie skladac broni. Palce na klawiature i jazda!
 
     
Tutiki
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 14:27   

Poczekam na nowy rok i naskrobie nowy list i wyśle wcześniej żeby dotarł na czas.
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-30, 16:41   

hehe dobry pomysł, też tak zrobię hehe
 
     
bargman 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 592
Skąd: Deep Web
Wysłany: 2012-12-31, 20:01   

Poczta zgubi, na bank :(.
 
     
Tutiki
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 14:20   

Ale to nie pocztą się wysyła, tylko Wiatr dostarcza z tego co pamiętam.
 
     
Tutiki
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-12, 15:12   

Jest śnieg.
Może znajdziesz się gdzieś mój prezencie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS