Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętnie poznam chłopaka
Autor Wiadomość
Lonely day 
Nowy


Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-25, 23:57   Chętnie poznam chłopaka

Hej ;) Chętnie poznam chłopaka..najlepiej miłego i otwartego - dla mnie liczy się najbardziej osobowość. Nie ważne gdzie mieszka. Na początku chce mieć kogoś do pogadania - przyjaciela, ale dopuszczam możliwość związku.

Kilka słów o mnie..Mam 18 lat i mieszkam w małopolsce. Jestem optymistką, potrafie docenić małe rzeczy i się z nich cieszyć. Do życia jestem nastawiona bardzo pozytywnie i lubię się śmiać. W końcu dzień bez śmiechu to dzień stracony :) Czasami mam zwariowane pomysły, ale życie nie może być nudne. W głębi duszy jestem osobą bardzo wrażliwą. Interesuje się wieloma rzeczami głównie: muzyką (różne gatunki rock, hip hop, r&b..nie ograniczam się), psychologią, ostatnio kulinarią, lubię pływać i oglądnąć dobry film/serial.

Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, pogadać i wspólnie pośmiać? Nie wstydź się, napisz do mnie :)

GG: 44413347
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-26, 11:54   

No tak, bo takie cechy, które i ja mam (poniekąd) muszą być na drugim końcu Polski (:
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-08-26, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Lonely day 
Nowy


Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-26, 13:56   

Sen napisał/a:
No tak, bo takie cechy, które i ja mam (poniekąd) muszą być na drugim końcu Polski (:


szkoda..ale czasami kilometry nie są problemem, bo jak się coś chce to wszystko można osiągnąć ;) wystarczy trochę wiary we własne możliwości.
 
 
     
maro_25 
Początkujący


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 171
Wysłany: 2012-08-26, 19:13   

po awatarze wnioskuję że systema słuchasz... mm też lubię... kiedys maniakalnie, teraz juz od czasu do czasu ale wciąż... :D:D
 
     
Lonely day 
Nowy


Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-26, 23:14   

dałam jako avatar, bo ostatnio najczęściej słucham Systemu i Serj'a Tankiana :) ale w moich słuchawkach goszczą też inne utwory. jak pisałam wcześniej - nie ograniczam się :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS