Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
chciała bym mieć chłopaka... normalnego
Autor Wiadomość
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-14, 22:02   chciała bym mieć chłopaka... normalnego

Szukam chłopaka któremu nie zależy na sexie. Najlepiej jakby nie lubił sexu. Czy w ogóle taki istnieje? Wątpię... Chciała bym być z kimś kto mnie naprawdę pokocha... będzie dla mnie wsparciem i kimś bardzo ważnym. O 19 do 20 lat.
Ehhh...
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-14, 22:41   

Ehm, nie bardzo rozumiem, "jakby nie lubił sexu"? Sex jest czymś naturalnym w związku i czymś w zupełności normalnym.
Wiadomo, faceci dość często myślą o seksie, ale to nie znaczy, że nie potrafią kochać, troszczyć się itp. Nie wszyscy odbierają seks jako nagrodę za zachowanie wobec drugiej osoby.

Chyba, że spotkała Cię nieprzyjemność i chcesz wykluczyć ten czynnik...
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-07-14, 22:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-15, 11:32   

Sex już od dawna nie jest dla mnie niczym przyjemnym. Nawet nie mam na niego ochoty. Bardzo mnie to męczy ponieważ jestem młoda i to właśnie teraz jest ten moment w którym powinnam mieć na niego dużą ochotę. Niestety tak nie jest. Czuje się samotna ponieważ każdy chłopak myśli że sex w związku musi być. Bo powinien, każdy zdrowy człowiek tak myśli. Tylko ja jestem inna... Chora? Tracę nadzieje że gdzieś tam daleko jest facet który mnie zrozumie i nie będzie nalegać a nawet mnie zmieni... Do tej pory miałam do czynienia tylko z chłopakami którzy na okrągło pokazywali że chcą się zemną kochać tłumacząc się tym że tak okazują mi miłość. To chore... ;/ ehhh
Ja oczekuje czego innego od związku, mam inne potrzeby a nikt tego nie rozumie.
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2012-07-15, 11:46   

lenazkiw,
Wręcz przeciwnie, ja tam uważam ze jesteś normalna
Co do seksu, normalny jest tylko w tedy kiedy chce się przedłożyć gatunek, a w wszystkich innych przypadkach to własnie jest nienormalnie, i to ze robią to prawie wszyscy nie znaczy ze to nie jest chore, ze to nie choroba, cywilizacyjna.
Tak bardzo uważamy się za lepszych od zwierząt, a tak wiele robimy by być od nich gorszymi (bez obrazy dla zwierząt)
 
     
DaysOfTheNew 
Nowy

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 15
Wysłany: 2012-07-15, 11:47   

no niestety ale facet który nie lubi seksu właśnie nie będzie normalny :lol: to czysta biologia (przy okazji twój wiek wcale nie jest takim kiedy kobieta ma największą ochotę. U kobiet to wzrasta po 20 i najwyższe wartości osiąga ok 35 roku życia).
Musisz znaleźć kogoś, tak po prostu normalnego, aby nie mieć kolejnych złych doświadczeń
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-15, 12:06   

DaysOfTheNew tylko skąd go wziąć;/
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2012-07-15, 12:20   

lenazkiw,
Być tacy są, lecz my ich wziąć to co innego
Ty możesz takiego znaleźć ale to nie znaczy że on kogoś szuka, prędzej nie chce kogoś szukać, uczy się żyć z samym sobą, oswaja w sobie samotność by nie czuć w sobie bólu pustki. Wiem, bo sam tak robię(w każdym razie staram się)
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-15, 12:25   

Dlaczego zamykasz się na innych? Tzn. na kobiety
 
     
DaysOfTheNew 
Nowy

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 15
Wysłany: 2012-07-15, 12:28   

lenazkiw napisał/a:
DaysOfTheNew tylko skąd go wziąć;/


nie wiem
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-15, 12:49   

Skąd jesteś jeśli można wiedzieć?
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2012-07-15, 12:53   

Nie zamykam się na kobiety, a raczej na uczucia. Dlaczego, hmm jakoś tak się z życia wzięło.
A jednych z czynników to ze bardziej ze mnie introwertyk niż ekstrawertyk.
 
     
lenazkiw
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-15, 13:02   

Sen
woj. podkarpackie
 
     
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2012-07-15, 13:08   

lenazkiw,
Happy hole (czy jak to się mówi) ja z okolic Mielca
 
     
salezius
Nowy

Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 25
Wysłany: 2012-09-06, 17:09   

no mnie nie ciągnie do sexu nie wiem czemu ;) chcesz to pisz 9497494 gg
 
     
ZalatanyMilczek 
Milczący



Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 99
Skąd: Kolwiek
Wysłany: 2012-09-08, 13:18   

Sen, DaysoftheNew - nie przygnębiać dziewczyny opowieściami pseudonaukowców co twierdzą również np. że jak ktoś ćpa, to dlatego że ma to w genach, albo że jak zamordował, to dlatego że miał złych rodziców czy coś w ten deseń. Cokolwiek i z kimkolwiek, komukolwiek robimy, to nasza wolna wola.

W moim wypadku jest to akurat nie robienie wszelakich bezeceństw, jako że silnie się identyfikuję z Zakonem NMP (vel Krzyżakami) i zamierzam spać bez wygód, a także w pełnej zbroi oraz z krucyfiksem w garści to może awansuję na wyższy poziom oświecenia duchowego i dostanę bonus +2 do walki mieczem długim :peace: I przez setki lat takie zachowanie było uznawane przez uczonych mężów za zdrowe i normalne (przy podobnie wydumanych podstawach "naukowych" :P ).

Aha, lenazkiw, z tym pobożnym rycerzowaniem to oczywiście żarty, nie jestem zupełnie święty, ale zapewniam że związek bez seksu jest możliwy (i to na pewno bez jakichś wyrzeczeń - konflikt sypialniany to po prostu objaw dużo głębszych problemów), sprawdzone już dawno na własnych i cudzych doświadczeniach (wylanych kiedyś przy piwsku, więc chyba autentycznych). To ciągłe imprezowanie, nadużywanie rozrywek i bezustanne szukanie wymówek są masowymi chorobami społeczeństwa, a nie spokój, umiarkowanie i wyciszenie. Nie daj sobie nic wmówić! Żółwik!
Ostatnio zmieniony przez ZalatanyMilczek 2012-09-08, 13:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS