Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
chciała bym mieć chłopaka... normalnego
Autor Wiadomość
Heros11 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-10, 18:07   

Z czasem znajdziesz kogoś wartościowego.Dla niektórych sex to wszystko.Doskonale Cię rozumiem co czujesz i nie martw się:)Trafisz na kogoś z kim będziesz rozmawiać,smiać się i świat będzie w zupełnie innych barwach.
Pozdrawiam.
 
     
HugMe 
Nowy


Wiek: 38
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-09-11, 17:07   Re: chciała bym mieć chłopaka... noramlnego

lenazkiw napisał/a:
Szukam chłopaka któremu nie zależy na sexie. Najlepiej jakby nie lubił sexu. Czy w ogóle taki istnieje?


Szukam kobiety która wie czego chce, dla której 'nie' znaczy 'nie', a 'tak' znaczy 'tak'. Takiej z którą będę mógł pogadać przez 20 min i nie będzie doszukiwać się w rozmowie o kotletach ukrytego znaczenia i skrywanych uczuć o naszym związku. Takiej, która nie zmieni zdania w ciągu 5 minut. Jeśli jeszcze nie łapiesz to kontynuuje. Takiej która zakładając posta na forum będzie konsekwentna, a nie zaprzeczy sama sobie... czyli takiej która nie istnieje... podobnie jak gość z twojego posta.

Twój temat ma się nijak do zawartości posta. Piszesz, że chciałabyś mieć chłopaka normalnego, a potem piszesz, że takiego któremu nie zależy na seksie. Sorki ale ktoś taki nie istnieje. Jeżeli facetowi nie zależy na kopulacji to jest z nim coś bardzo nie tak i prawdopodobnie jest chory. Rozważmy kilka przykładów, które może by podeszły pod twoją definicję normalności:

- Stary 60 latek, za stary żeby móc coś zdziałać, ale wątpię żeby mu nie zależało jakby tylko mógł to by działał

- Impotent, ten to nie może... ale ze świeczką szukać takiego który się poddał i nie będzie próbował do skutku aż żołnierzyk odzyska sprawność

- Gej, ciebie może i nie będzie chciał, ale średnio wasz związek by się ułożył.

- Każdy inny facet? Chce się bzykać, prędzej czy później.

Niestety tak nas stworzyła natura, jesteśmy zwierzętami, celem naszego istnienia jest rozmnażanie się i każde odstępstwo od tej zasady jest NIENORMALNE.

Więc jak chcesz NORMALNEGO faceta, spodziewaj się, że będziesz musiała rozłożyć nogi. To co powinnaś tak naprawdę napisać w poście to: Szukam chłopaka, który będzie dla mnie czuły, który będzie mnie kochał i szanował, dzięki któremu będę się czuła bezpiecznie i SAMA będę chciała się z nim kochać.

No chyba, że to ty masz problem z seksem, wtedy proponuje wizytę u psychiatry. Niestety ale to jest choroba, odstępstwo od natury.
Ostatnio zmieniony przez HugMe 2012-09-11, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Zibit 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-09-11, 18:02   

Normalny nie znaczy typowy...Raczej chodziło jej o to by u tego mężczyzny przeważała dusza a nie ciało.
 
 
     
HugMe 
Nowy


Wiek: 38
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-09-11, 18:18   

Zdefiniuj normalny,
Dla kogoś może być normalnym to, że skarpetki do sandałów są wygodne. Inni cię za to zlinczują.
Niestety ale aby nie popaść w paranoje: Normalność jest definiowana przez ogół populacji, czyli normalny == typowy.

A ona nie napisała, że szuka romantyka, tylko że szuka normalnego faceta bez popędu. Co przeczy samo sobie.
Ostatnio zmieniony przez HugMe 2012-09-11, 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bartekk 
Aktywny


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-09-11, 19:09   

HugMe, szczerze to się czepiasz nie wiadomo po co.

Zauważcie ludzie kiedyś, że ludzki język bardzo często nie jest w stanie wyrazić myśli takimi jakimi są. Więc zamiast tworzyć pseudonaukowe dywagacje i przyjmować je za jedyne słuszne po prostu dopytajcie się o co chodzi jeśli nie rozumiecie/nie jesteście pewni co ktoś miał na myśli.

Nawet jeśli "teoretycznie" taki poszukiwany chłopak nie istnieje to jeśli zechce może być taki jaki lenazkiw by chciała żeby był. Więc ostatecznie nie można tak aż dziewczyny dołować. Może będzie ciężej znaleźć, ale nie jest to niemożliwe.
 
     
lukier 
Początkujący



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 144
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2012-09-11, 20:03   

kurcze czytam temat rozmowy i nie ciekawie to wyglada ;/ kurcze to boli ze taka jest rzeczywistosc.
lenazkiw chodz nei rozumiem twego nastawienia na mezczyzn i sex skad tyle zlej energii w te tematy ?? nic sie nei dzieje bez przyczyny
 
     
HugMe 
Nowy


Wiek: 38
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-09-11, 21:47   

Coś mi się jeszcze przypomniało, ot tak dla rozluźnienia atmosfery w pewien sposób:

Bóg pyta się Adama i Ewy: Które z was chce sikać na stojąco?
Adam się wyrywa: JA JA JA !! JA JA !!
Bóg: Dobra, to Ewa dostaje wielokrotny orgazm.

:)

Swoją drogą wiecie poco kobiecie wielokrotny orgazm?? Gdzieś wyczytałem, że niektórzy naukowcy sądzą, że kobieta wykształciła wielokrotny orgazm w drodze ewolucji po to aby czerpać przyjemność ze spółkowania z wieloma partnerami w czasie płodnym, a wszystko po to aby zwielokrotnić szansę na uzyskanie dobrej puli genów :)

Smutne ale prawdziwe, nie jesteśmy stworzeni przez naturę na bycie monogamistami :( Sami to wymyśliliśmy...


bartekk:
Nie rób scen proszę cie.
Sex jest rzeczą naturalną, i przesłaniem mojego postu było to, że albo Autorka nie wie czego chce, albo nie trafiła jeszcze na faceta z którym by chciała, albo ma problem i powinna pogadać ze specjalistą. Jest kobietą, stworzoną przez naturę do prokreacji. Brzmi to bardzo przedmiotowo ale sorry Winnetou: ŻYCIE.
Ostatnio zmieniony przez HugMe 2012-09-11, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-09-11, 22:42   

Cytat:
Sex jest rzeczą naturalną, i przesłaniem mojego postu było to, że albo Autorka nie wie czego chce, albo nie trafiła jeszcze na faceta z którym by chciała, albo ma problem i powinna pogadać ze specjalistą. Jest kobietą, stworzoną przez naturę do prokreacji. Brzmi to bardzo przedmiotowo ale sorry Winnetou: ŻYCIE.

Seks jest naturalny, ale są też ludzie aseksualni albo tacy, którzy mają baaardzo małe potrzeby, tak, że dla nich seks w związku mógłby praktycznie nie istnieć.
Dziewczyna może mieć problem, ale może równie dobrze nie mieć go wcale tylko mieć np niskie libido, tak po prostu, przecież to się zdarza.
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-11, 22:54   

panna Z. napisał/a:
Cytat:
Sex jest rzeczą naturalną, i przesłaniem mojego postu było to, że albo Autorka nie wie czego chce, albo nie trafiła jeszcze na faceta z którym by chciała, albo ma problem i powinna pogadać ze specjalistą. Jest kobietą, stworzoną przez naturę do prokreacji. Brzmi to bardzo przedmiotowo ale sorry Winnetou: ŻYCIE.

Seks jest naturalny, ale są też ludzie aseksualni albo tacy, którzy mają baaardzo małe potrzeby, tak, że dla nich seks w związku mógłby praktycznie nie istnieć.
Dziewczyna może mieć problem, ale może równie dobrze nie mieć go wcale tylko mieć np niskie libido, tak po prostu, przecież to się zdarza.


Ludzie aseksualni (jeśli są sprawni fizycznie) to po prostu osoby z zaburzeniami, które z reguły są uleczalne.

Nie mniej jednak, ludzie, dajcie sobie spokój. Po cholerę gadać o czymś, co nas bezpośrednio nie dotyczy? Jej sprawa, jej życie, JEJ życzenie. Albo ktoś je spełni i się odezwie, albo nie. Proste jak budowa cepa. Możemy tego nie akceptować, albo w jakiś sposób uświadomić, że coś takiego może w ogóle nie istnieć, z tym że nic na siłę.

(:
 
     
ZalatanyMilczek 
Milczący



Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 99
Skąd: Kolwiek
Wysłany: 2012-09-11, 22:59   

Wielu sportowców jest znanych z tego że żeby nie przeszkadzać sobie w treningu powstrzymują się od seksu przez wiele miesięcy, a nawet lat. Po paru tygodniach zapomina się że coś takiego wydawało się potrzebne. To samo w trakcie sesji. Człowiek jest zbyt zajęty żeby myśleć o tym co "naturalne". O mnichach różnych religii na całym świecie nie wspominając. Niech naukowcy lepiej znajdą jakiś lek na starzenie się zamiast się wymądrzać czego tu ludzie chcieliby uniknąć ale nie mogą. 8-)
 
     
kolorowyzolw 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-24, 18:02   

Ja bym do tego pasował.
To męczące że wszystko sprowadza się do łóżka.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS