Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
A może Warszawa?
Autor Wiadomość
blacky90 
Nowy

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-13, 12:01   A może Warszawa?

Hej:)
Mam 23 lata, studiuję, pracuję, próbuję gonić za marzeniami. I brakuje mi osoby, która będzie mi towarzyszyć w tym wielkim warszawskim bałaganie:)
Staram się być optymistką, lubię się śmiać, wybierać się w spokojniejsze miejsca i odkrywać w codzienności coś więcej, niż tylko codzienność. Tyle, że jestem nieco nieśmiała - więc trudno mi znaleźć towarzysza tak o, po prostu:)
A mam taką potrzebę kontaktu, że już chyba wariuję:P
Może znajdzie się ktoś, z kim będzie mi łatwiej. A potrafię z siebie dużo dać dla tej właściwej osoby.
Ania
 
     
Orion 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 98
Skąd: Wrocłopole
Wysłany: 2013-10-13, 12:33   

Damn you, geographical and demographical differences!
Ale życzę wszystkiego najlepszego. Optymizm zawsze nam daje przewagę nad śmiertelnikami.
A tak z ciekawości zapytam, co studiujesz?
 
 
     
blacky90 
Nowy

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-13, 12:43   

Pedagogikę w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi:) Ech, stolica jest taka wielka, a znaleźć tu kogoś pokrewnego to jak igły w stogu siana szukać... Zawsze jeśli kogoś ciekawego poznałam, to na drugim krańcu Polski:(
 
     
Orion 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 98
Skąd: Wrocłopole
Wysłany: 2013-10-13, 14:11   

Okej, nazwa tego kierunku nic mi nie mówi.
Wiesz, tu jest pełno ludzi z Warszawy, podobno sa jakieś zloty itp. Stali bywalcy wciąż się zmieniają, pewnie prędzej czy później kogoś znajdziesz.
 
 
     
blacky90 
Nowy

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-13, 16:35   

Powoli odchodzę od przyznawania się literalnie co studiuję, lepiej jak powiem "coś z Human Resources związane":P

I w zasadzie tak mi przyszło do głowy po przeczytaniu postów Vyar, kogo ja szukam?

Kogoś kto potrafi kochać. Jest czuły, troskliwy, jest oparciem. Szczery, nie zamyka się z problemami sam w sobie, dzieli się ze mną i radością, i smutkiem. I docenia to, co chcę mu dać.
Kogoś, kto pójdzie ze mną na spacer, obejrzy film, i - tak - pogra w LoLa!!! :)

Wiek: 23-27? Coś koło tego. Byle nie młodszy. I z Warszawy najlepiej, niech odległość nie ogranicza.

Choć czy znajdę ja kogoś takiego?
Często się zastanawiam czy ja za dużych wymagań nie mam jak na kobietkę o nieco mizernej pewności siebie... Walczę z tym, ale i tak najlepiej poczuję się w swojej skórze, kiedy po prostu ktoś będzie przy mnie dla samej mnie.
Ach, marzenia.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-13, 16:41   

marzenia ściętej głowy... ;p

podaj mi swój nick, bo wpisałem blacky90 na lolking, ale wyszedł mi lvl 1 d;
 
     
blacky90 
Nowy

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-13, 16:43   

Bo to nie jest mój nick:) marzenia ściętej głowy, ale mnie pocieszyłeś:P
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-13, 22:50   

blacky90 napisał/a:

Kogoś kto potrafi kochać. Jest czuły, troskliwy, jest oparciem. Szczery, nie zamyka się z problemami sam w sobie, dzieli się ze mną i radością, i smutkiem. I docenia to, co chcę mu dać.
Kogoś, kto pójdzie ze mną na spacer, obejrzy film, i - tak - pogra w LoLa!!! :)

Wiek: 23-27? Coś koło tego. Byle nie młodszy. I z Warszawy najlepiej, niech odległość nie ogranicza.

Choć czy znajdę ja kogoś takiego?
Często się zastanawiam czy ja za dużych wymagań nie mam jak na kobietkę o nieco mizernej pewności siebie... Walczę z tym, ale i tak najlepiej poczuję się w swojej skórze, kiedy po prostu ktoś będzie przy mnie dla samej mnie.
Ach, marzenia.

Jak ja, czasem patrzę na te wymagania różnych ludzi, to myślę że moje są niczym. Bowiem byłe miała dwie nogi, ręce i trochę oleju w głowie :D
Ostatnio zmieniony przez Poddrzewem 2013-10-13, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-14, 20:20   

blacky90 napisał/a:
Powoli odchodzę od przyznawania się literalnie co studiuję, lepiej jak powiem "coś z Human Resources związane":P
Czym się różni pizza od humanisty?

Pizza wykarmi całą rodzinę.

A balkon od humanisty?

Utrzyma całą rodzinę. :lol:

Chcesz pogadać to pisz na gadu, bo na lolu to raczej nie pogramy skoro jesteś na west. ;-)
Ostatnio zmieniony przez Samur 2013-10-14, 20:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-14, 20:42   

Podryw na krytykę studiów, brawo :zeby:
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-14, 20:56   

Nie podryw, bo będąc niemalże po drugiej stronie kraju ciężko się chyba wiązać. :-D

Po prostu skoro lubi gry, to chętnie posłużę za kompana, a i chętnie porozmawiam czasem, o czym wcześniej wspominałem. ;-)
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-14, 21:17   

O ile nie wystraszy się dowcipów o humanistach ;D
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-14, 21:19   

To byłby kolejny ciekawy powód, przez który jakaś pani by ode mnie uciekła. :lol:
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-10-14, 21:41   

Cytat:
Choć czy znajdę ja kogoś takiego?
Często się zastanawiam czy ja za dużych wymagań nie mam jak na kobietkę o nieco mizernej pewności siebie...


Często szukamy takich cech u drugiej osoby, których sami nie mamy, a chcielibyśmy mieć :).
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-14, 22:08   

Ja szukam takich, które mam, więc jestem odwrotnością ;D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS