Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
tajemniczy nieznajomy
Autor Wiadomość
anioł 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2012
Posty: 16
  Wysłany: 2012-07-14, 21:56   tajemniczy nieznajomy

wiec jestem w dziwnej sytuacji ,jakis czas temu napisal do mnie chłopak na gg ,sporo o mnie wie i mozna by bylo powiedziec ze wielbiciel ,ale nie chciał sie przedstawic :(( co mnie bardzo frustrowało wiec załozyłam sobie drugi numer na gadu i napisałam do niego ,potem trzeci numer i w koncu on sie tego domyslił :) co powinnam zrobic w takiej sytuacji przeprosic jego ze tak zrobiłam , troche tam naklamałam bo podalam sie za osobe którą w ogóle nie jestem , nie chce sie mu narzucac ,czasem mysle ,ze on sie boi zrobic pierwszy krok i napisac (kazda koljna nasza rozmowe zawsze ja zaczynałam) ,a z drugiej strony jak pisałam z drugiego i trzeciego numeru to mu sie to podobało ,taki kobieciarz by mozna było rzec,a ak juz kazda przestaje pisac to twierdzi ze nikt go nie kocha :((( (wiem to z jego opisow na gg) podejrzewam kogos ,ale ten chlopak jest zareczony,nie wiem co o tym myslec :-o
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-14, 22:03   

Ehm, skoro jest zaręczony i powiedzmy, że "flirtuje" sobie na boku, to znaczy, że chce się zabawić zanim zapadnie klapka. Nie radziłbym marnować czasu, szczególnie przez GG, bo jak wspomniałaś, rajcuje go rozmowa z kilkoma dziewczynami, a co za tym idzie, nie jest specjalnie zainteresowany Tobą, ale samym faktem, że rozmawia z kilkoma.

Z resztą, kto w dzisiejszych czasach utrzymuje kontakty czysto GG i się tym "jara". Starszy dużo nie jestem, ale dla mnie to już nie do pomyślenia, żeby się z kimś po prostu nie spotkać, niż bawić się w takie coś (;

Z góry wybacz, jeśli uraziłem. Nie miałem takiego zamiaru.
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-07-14, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
anioł 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2012
Posty: 16
Wysłany: 2012-07-14, 22:15   

tez myslalam o spotkaniu ,ale faktycznie moze chodzi mu tylko o taki skok w bok,tylko o pisanie nic wiece ,a tak naprawde zalezy mu na dziewczynie z ktora sie zareczył ,wspołczuje jej
 
     
anioł 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2012
Posty: 16
Wysłany: 2012-07-14, 22:20   

chociaz jak zalozyłam sobie drugi numer i przedstawiłam mu sie jako ...... to wspomnial o mnie i z tej rozmowy wynikło ze zalezy mu na mnie ,dalej nie wiem co do niego napisac
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2012-07-14, 22:30   

Ja bym postawiła sprawę jasno. Albo się przedstawia, albo pa pa. Chyba, że chcesz tracisz czas na takie podchody ...
 
     
anioł 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2012
Posty: 16
Wysłany: 2012-07-14, 22:50   

czasem mysle ,ze on sie boi ze ja go odrzuce ,była długa przerwa bo ja dlugo po tym do niego nie pisalam ,az w koncu sie odezwał, chyba jakby mu nie zalezało tobym juz ze mna dał sobie spokój?
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-14, 23:02   

anioł napisał/a:
czasem mysle ,ze on sie boi ze ja go odrzuce ,była długa przerwa bo ja dlugo po tym do niego nie pisalam ,az w koncu sie odezwał, chyba jakby mu nie zalezało tobym juz ze mna dał sobie spokój?


Dziewczyno, mówisz serio? Rozmawiacie na GG. Napisz do niego, że nie masz ochoty na dyrdymały przez GG i albo kawa w kawiarni, albo daj sobie spokój. Wtedy możesz twierdzić, że coś się klei albo nie. Puki co to jesteś z nim na poziomie podstawówki.
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-07-14, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2012-07-16, 00:15   

Facet zaręczony, gada na boku z innymi, co to może oznaczać? Na pewno odrzucenia to on się nie boi...albo go taka sytuacja bawi, albo własnie go kręci taki internetowi flirt. Generalnie tak czy tak, nie wart w ogóle zastanawiania co on sobie myśli. Burak i tyle. Normalni faceci będąc zaręczonymi nie romansują czy to internetowo, czy to w realu.
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-07-16, 11:48   

Szczerość, szczerość i tylko szczerość. Wywal mu "kawę na ławę". Albo mówi kim jest, albo ty mówisz mu pa pa. Poza tym jeśli podejrzewasz, że jest zaręczony, to lepiej trzymaj się od niego z daleka. Taki facet, który flirtuje gdzieś na boku nic nie jest wart. Pewnie chce się tylko zabawić.
 
     
Shaken 
Nowy

Wiek: 30
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Stolica :)
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2012-07-16, 14:11   

Lepiej się spotkać, bo głupotą jest pisać tylko na gg.Mi się wydaje, że nie wiesz kto pisze i stawiasz złe podejrzenia.Jeśli on pisze tylko na gg i nie chce się spotkać to jest przekonany, że normalnie byś go odrzuciła.Nie zdziwiłbym się gdyby to był jakiś zakochany kolega(bardzo nieśmiały).
 
     
anioł 
Nowy

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2012
Posty: 16
  Wysłany: 2012-08-07, 14:54   

hmm ... moze i tak jest ,ale ja nie chce sie narzucać i proponowac spotkania ,bo nigdy wczesniej tego nie robiłam i jestem na to za skromna ,po za tym proponujac spotkanie to ja sie boje ,ze on sie nie zgodzi i wyjde na taka co za bardzo naciska:)
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-07, 18:00   

Cytat:
hmm ... moze i tak jest ,ale ja nie chce sie narzucać i proponowac spotkania ,bo nigdy wczesniej tego nie robiłam i jestem na to za skromna ,po za tym proponujac spotkanie to ja sie boje ,ze on sie nie zgodzi i wyjde na taka co za bardzo naciska:)

Proponując spotkanie nie narzucasz się, tylko określasz, czego potrzebujesz - chcesz realnej znajomości, a nie tylko rozmawiania przez gg. I nie musisz wcale naciskać, wystarczy, że powiesz, że chciałabyś się spotkać, bo nie podoba Ci się, że nie wiesz z kim rozmawiasz itp.
 
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-07, 18:42   

Prawdziwy facet nie owija w bawełnę.
 
 
     
maro_25 
Początkujący


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 171
Wysłany: 2012-08-07, 19:04   

Jesli jest zaręczony to prawdopodobnie chce zaliczyc jakis skok w bok zanim da sie zaobrączkowac... więc radziłbym zachować dystans...
p.s. wybacz ze tak troche niezbyt delikatnie to ująłem, no ale życie jest brutalne...

Natomiast jesli kolo jest wolny, nooo tooo.... :twisted:
 
     
Shaken 
Nowy

Wiek: 30
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Stolica :)
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2012-08-11, 13:22   

I co udało się z nim spotkać?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS