Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyjaźń między osobami różnej płci
Autor Wiadomość
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-07-01, 21:28   

Taki żart z mojego wyglądu :-D

Zupełnie poważnie, pewnych rzeczy nie da się przewidzieć. Uroki życia :usmiech:
Ostatnio zmieniony przez deaky 2016-07-01, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-01, 21:38   

deaky napisał/a:
Taki żart z mojego wyglądu :-D

Zupełnie poważnie, pewnych rzeczy nie da się przewidzieć. Uroki życia :usmiech:


No właśnie, uroki urokami, ale tak jak pisałam wcześniej- do jakiegoś stopnia odpowiada się za drugiego człowieka, niezależnie, w jakiej jest się z nim relacji.
Chodzi mi o to, że ludzie pakują się w jakieś relacje z góry wiedząc, że może być karkołomna, a potem cierpią, rozpaczają i mają żal do świata, dlaczego jest taki niesprawiedliwy. :lol:
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-07-01, 21:47   

Marcy napisał/a:
Po co Ci przyjaciółka, która podoba Ci się fizycznie? Nie kumam tych karkołomnych relacji po prostu. Dlaczego nie jest Twoją dziewczyną?


Atrakcyjność fizyczna to jedno, na miłość składa się trochę więcej czynników :usmiech: Przyjaźnimy się od kilku lat i wiem, że ten związek miałby małe szanse :usmiech: Więc po co zaprzątać sobie tym głowę? :usmiech: Jest tyle innych dziewczyn, które mogą mi złamać serce :lol:

Marcy napisał/a:
No właśnie, uroki urokami, ale tak jak pisałam wcześniej- do jakiegoś stopnia odpowiada się za drugiego człowieka, niezależnie, w jakiej jest się z nim relacji.
Chodzi mi o to, że ludzie pakują się w jakieś relacje z góry wiedząc, że może być karkołomna, a potem cierpią, rozpaczają i mają żal do świata, dlaczego jest taki niesprawiedliwy. :lol:


Wiele zależy od człowieka. Sam sobie nie wyobrażam pakowania w sytuacje, która z dużym prawdopodobieństwem zakończy się moim cierpieniem, ale znam takich ludzi. Mylnie interpretują sygnały. Na ich podstawie uważają, że mają szanse na związek. A tu klops.
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-01, 21:58   

deaky napisał/a:

Atrakcyjność fizyczna to jedno, na miłość składa się trochę więcej czynników :usmiech:


Ale ja wcale nie mówię o miłości, tylko o zakochaniu najpierw. :oczko:
A to, ze ktoś się komuś podoba bardzo sprzyja temu, by się zakochać. :oczko:
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-07-01, 22:10   

Marcy napisał/a:
deaky napisał/a:

Atrakcyjność fizyczna to jedno, na miłość składa się trochę więcej czynników :usmiech:


Ale ja wcale nie mówię o miłości, tylko o zakochaniu najpierw. :oczko:
A to, ze ktoś się komuś podoba bardzo sprzyja temu, by się zakochać. :oczko:


Ja bym to raczej zauroczeniem nazwał :-D Szczerze mówiąc mam pewien dystans do ładnych kobiet :lol: Nie wszystko złoto co się świeci :-D
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-01, 22:13   

deaky napisał/a:
Szczerze mówiąc mam pewien dystans do ładnych kobiet :lol: Nie wszystko złoto co się świeci :-D


Z drugiej strony, nie wszystko co ładne, jest puste. :lol:

I weź tu dogódź. :lol:
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-07-01, 22:32   

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania :lol:
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 335
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-07-01, 22:42   

To prawda.
Ja też się pewnej rzeczy nauczyłem, po tym jak miałem niepowodzenia z kobietami, problemy, żeby być czujnym, co do kobiet i na nie uważać. Zresztą, czujność u faceta, wobec kobiet, to bardzo ważna cecha, bo wtedy taki facet wyczuwa pewne sytuacje i to mu daje do myślenia.
Na kobiety teraz, rzeczywiście trzeba uważać, bo są takie, które lubią się facetami bawić, w różny sposób. Potrafią wykorzystać facetów dla własnych celów, wykorzystując przy tym swój urok, wygląd, miłe podejście. Niestety, znam to, bo tak miałem i to nic fajnego.
Szczególnie jeśli chodzi o te ładne, atrakcyjne kobiety, które tylko z pozoru są miłe...Potem się okazuje, jakie potrafią być naprawdę. Przeważnie to wynika z charakteru takich kobiet. Samo zwracanie uwagi na "atrakcyjność" kobiet przez facetów, to może być mylące.

No ale, jakoś jeszcze nie miałem do czynienia z kobietą FEMME FATALE. A takie kobiety, potrafią być niebezpieczne, bo dążą do jakiegoś, swojego celu.
Ostatnio zmieniony przez Akcja 2016-07-01, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-01, 22:46   

Wyborne. :lol:
Tak jakby to nie dotyczyło drugiej strony. Faceci przecież nie wykorzystują, nie oszukują i nie bawią się kobietami. Tylko te kobiety są takie złe i okrutne... :lol:
ŻAL.PL
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-07-01, 23:10   

Akcja napisał/a:
To prawda.
Ja też się pewnej rzeczy nauczyłem, po tym jak miałem niepowodzenia z kobietami, problemy, żeby być czujnym, co do kobiet i na nie uważać. Zresztą, czujność u faceta, wobec kobiet, to bardzo ważna cecha, bo wtedy taki facet wyczuwa pewne sytuacje i to mu daje do myślenia.
Na kobiety teraz, rzeczywiście trzeba uważać, bo są takie, które lubią się facetami bawić, w różny sposób. Potrafią wykorzystać facetów dla własnych celów, wykorzystując przy tym swój urok, wygląd, miłe podejście. Niestety, znam to, bo tak miałem i to nic fajnego.
Szczególnie jeśli chodzi o te ładne, atrakcyjne kobiety, które tylko z pozoru są miłe...Potem się okazuje, jakie potrafią być naprawdę. Przeważnie to wynika z charakteru takich kobiet. Samo zwracanie uwagi na "atrakcyjność" kobiet przez facetów, to może być mylące.

No ale, jakoś jeszcze nie miałem do czynienia z kobietą FEMME FATALE. A takie kobiety, potrafią być niebezpieczne, bo dążą do jakiegoś, swojego celu.


Bez przesady :usmiech: Obie strony zachowują się dokładnie tak samo. Widziałem takie przypadki. Zbajerować, wykorzystać, zostawić. Oklepany schemat.

Marcy napisał/a:
Wyborne. :lol:
Tak jakby to nie dotyczyło drugiej strony. Faceci przecież nie wykorzystują, nie oszukują i nie bawią się kobietami. Tylko te kobiety są takie złe i okrutne... :lol:
ŻAL.PL


Jak Akcja wspominał, był ofiarą takiej kobiety i mówi to z własnego doświadczenia :usmiech: Bądź wyrozumiała :oczko:
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-01, 23:21   

deaky napisał/a:


Jak Akcja wspominał, był ofiarą takiej kobiety i mówi to z własnego doświadczenia :usmiech:


Akcja generalizuje, a generalizacji bardzo nie lubie.

[ Dodano: 2016-07-02, 00:24 ]
deaky napisał/a:
Bądź wyrozumiała :oczko:


A właśnie, że nie będę. :lol:
I co mi zrobisz? :lol:
Ostatnio zmieniony przez Marcy 2016-07-01, 23:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 335
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-07-02, 01:03   

A skąd pomysł, że ja coś generalizuje? Może wcale tak nie jest? To prawda, że są i faceci, którzy tak postępują.
I wcale nie twierdzę, że wszystkie kobiety są złe, niedobre, fałszywe, bo tak nie jest. Jest pewna grupa kobiet ( i być może takich kobiet jest dużo ), które tak z facetami postępują.
To zależy od samych kobiet, od ich charakteru. Nie wszystkie kobiety są przewidywalne w ich zachowaniu. To nie jest tak, że ja się zraziłem do kobiet, bo miałem takie niepowodzenia.
Po prostu ja sobie zdaję sprawę, że brakowało mi szczęścia do odpowiednich kobiet, koleżanek. Ale ja z tego powodu nie rozpaczam, nie płaczę, bo nie warto. Trzeba to brać "na klatę" i żyć z tym. Nic innego się nie poradzi.

Koleżanka mnie chyba źle tu zrozumiała, a na to już nic nie poradzę.
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-04, 16:17   

deaky napisał/a:
Przyjaźnimy się od kilku lat i wiem, że ten związek miałby małe szanse :usmiech: Więc po co zaprzątać sobie tym głowę? :usmiech: Jest tyle innych dziewczyn, które mogą mi złamać serce :lol:


Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że tych potencjalnych innych dziewczyn nie zachęcasz do siebie wyskakując z faktem posiadania przyjaciółki? :lol:
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-07-04, 17:44   

Marcy napisał/a:
deaky napisał/a:
Przyjaźnimy się od kilku lat i wiem, że ten związek miałby małe szanse :usmiech: Więc po co zaprzątać sobie tym głowę? :usmiech: Jest tyle innych dziewczyn, które mogą mi złamać serce :lol:


Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że tych potencjalnych innych dziewczyn nie zachęcasz do siebie wyskakując z faktem posiadania przyjaciółki? :lol:


Na pierwszym spotkaniu tego nie mówię :-D Nie przedstawiam każdej nowo poznanej dziewczyny moim znajomym :-D Nie jestem jak Ted z HIMYM :lol:
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-04, 17:47   

deaky napisał/a:
Na pierwszym spotkaniu tego nie mówię :-D Nie przedstawiam każdej nowo poznanej dziewczyny moim znajomym :-D Nie jestem jak Ted z HIMYM :lol:


Znowu coś przekręcasz, albo czytasz bez zrozumienia, ale spoko. :lol:
Fakt posiadania przyjaciółki nie będzie zachęcał do Ciebie dziewczyn, o to mi chodzi. :twisted:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X